Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Valaki tapasztalt...

Mit tegyek? Valaki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Sajnos már 2. alkalommal van az hogy jobban kellett erölködnöm wc-zés közben és most utoljára halvány nem sok mennyiségű vér volt a papíron. úgy vettem észre hogy a fenekem és nem a hüvelyem vérzik. A védőnő azt mondta hogy az erölködéstől ababának nem lehet baja (persze nem eröltetem állandóan és nem olyan általános ez) hanem inkább velem lehet gond. kijöhet az aranyerem pl:(
2010. jan. 7. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnő, hogy a székrekedés, az erőlködés vetéléshez vagy koraszüléshez vezet, ill. ahogy Neked is mondta, aranyérhez vezet, ezért arra kell törekedni, hogy ezt megszüntessük.

Sajnos én is elég durva székrekedéssel küzdök, de most ajánlott valami aloeverás tablettát, ami sok rostot tartalmaz, kismamák is szedhetik, és állítólag megszünteti az efajta gondokat.

Nagyon vigyázz magadra, egyél sok gyümölcsöt, hátha segít.

9 hetes km

2010. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vetélés vagy koraszülés nem lehet erölködéstől , viszont aranyér igen ,amit sajnos a terhesség elörehaladtával egyre nehezebb kezelni , úgyhogy megelözésképpen igyál sok folyadékot , egyél gyümölcsöt mindennap. Nagyon jó az aszaltbarack vagy a kamillatea is székrekedésre.
2010. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát az aranyeret biztosan kihozza az erőlködés:(

csak azt tudom javasolni, amit az előttem szólók, igyél sok rostosat,egyél sok-sok gyümölcsöt. Nekem a Hohes C vált be :)

Minden jót Nektek:)

2010. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pedig ha kis terhes lehet vetélés az erölködéstöl mivel nyomja hasát is.nekem ezt szülésznö mondta.
2010. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
holnap leszek 19 hetes
2010. jan. 7. 19:06
 6/6 A kérdező kommentje:

vettünk tamarinlax hashajtós lekvárt...remélem beválik

az az igazság hogy megilyedtem:(

2010. jan. 7. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!