Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérváron Sztkban beengedik...

Fehérváron Sztkban beengedik az apukát uh vizsgálatra? Holnap megyek 30. hetesre

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy másik városba járok sztk-ba, mi nem kérdeztük meg, hanem csak úgy bejött velem a férjem. Ha nem tetszett volna az ott dolgozóknak, gondolom kiküldik, de ilyen nem volt, még amikor hüvelyi uh-t csináltak, akkor sem.

Én azt tanácsolnám, hogy csak bátran menjetek be együtt, max. megkérik, hogy menjen ki, de miért tennék?

2010. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is fehérvári, és nálunk apa mindig bejött kérdés nélkül is. :) Az ő gyereke is, és nincs olyan szabály, hogy nem mehet be az apa. :) Nyugodtan menjen be. :)
2010. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is holnap megyek Uh-ra Fehérváron:)

Előtte azért kérdezzetek rá, akkor biztos nem mondják, hogy nem:)De úgy hallottam, hogy igen, belehet menni az apukának is, ennek ellenére az enyém nem jön:(

2010. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is mindig bejön az apuka. Szintén Fehérvár. :)

Tegnap sajnos nem jöhetett, de nem az sztk-ba mentem, hanem a nőgyógy-szülészet aljára, az ambullanciára. Ott látogatási tilalom van, és minden apuka kint kellett, hogy maradjon...

19 hetes

2010. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!