Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, aki HELLP...

Van olyan kismama, aki HELLP szindrómás, vagy az volt? Érdekelne kinél hogyan kezdődött, illetve mi lett végül vele, valamint a babával.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én voltam... Hirtelen jövő, egyéb tünet (preklamszia és toxémia) nélküli. Sajnos rosszul végződött a 37.héten. Miért kérdezed? Te ugye jól vagy? Ne aggódj, bár veszélyes, de az orvosok nyomon követik, ritka az olyan hirtelen jövő mint az enyém. Most én is érdeklődő fázisban vagyok.... Egy következő terhesség lehetősége miatt. Nagyon nem ismerik még ezt a kórt és rengetegféleképpen jöhet és mehet le.... úgyhogy bármit írnak abból a saját esetedre ne vonj le következtetéseket. Azért érdekelne, ugye jól vagy?
2010. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!