Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár vki az ÁEK-ba CTG vizsgála...

Jár vki az ÁEK-ba CTG vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Magán dokim van a 35.-dik héttől kell járnom CTG-re hozzá a rendelőbe ezzel az a baj h alkalmanként 3000 ft.kiszámoltan h az plusz kb 30.000 ft ha időben jön a Pici.Kérdés élkül mondta a doki h azert nem küld a kórházba mert h elavult a gép.de vhogy szeretném elkerülni ezt a plusz kiadást igy is van mire költenünk meg még a szülés is ami 100.000 ft lesz.azt szeretném megtudni h jár-e vki oda és tényleg elavult a gép ha nem akkor mondom neki h én is a kórházba szeretnék menni.válaszokat előre is köszönöm.33 h kismama
2010. jan. 6. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én oda jártam.2 CTG-gép van.Az egyik nem a legújabb de tökéletesen működik.A másik újabb típus.Szerintem nyugodtan menj a kórházba vizsgálatra az eredmény számít úgyis nem a gép kora.Boldog babavárást.Remélem tudtam segíteni.
2010. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen köszönöm rengeteget segítettél.És mennyi idő telt el azóta mióta utoljára jártál ott?Még annyi kérdésem lenne h oda be kell jelentkezni vagy megyek amikor megyek?tudom h ezt a dokitól is megtudom kérdezni de lehet h ő sem fogja tudni mert az Uh-ra is mikor mentem adott telefonszámot h kérjek időpontot erre felhívtam őket és közölték h nincs időpont kérés.ennyit erről.köszönöm mégegyszer.szép napot továbbra is neked:)
2010. jan. 6. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!1-én szültem,tehát 2hete voltam utoljára CTG-n.Ultrahangra tényleg nem kell időpontot kérni,CTG-re igen.Hívd fel nyugodtan őket nagyon kedves mindenki.
2010. jan. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségedet.még annyit h minden nap lehet menni és h hánytól hányig?köszönöm:)
2010. jan. 7. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!