Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a 4D és a 3D...

Mi a különbség a 4D és a 3D között?

Figyelt kérdés

Mikor érdemes menni?

És az ára mennyi kb?


2010. jan. 5. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A 4. dimenziónak az időt nevezik,tehát a 4D az a mozgó 3D-s.:)
2010. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én 3D-n voltam és az is mozog.

Akkor most végképp nem értem!

De ha a 4. dimenzió az idő, akkor annak mi köze a mozgáshoz?

2010. jan. 5. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy telik az idő,tehát megy,azalatt figyelik a 3D-s képet,és mivel a baba nem mozdulatlan,mozgó képet látsz.

Egyébként így is,úgy is nevezik,lényegében ugyanaz.

2010. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a különbség a "sima" és az ún 4 D uh között, hogy az uóbbin térben látod a babát. (vagyis inkább 2D meg 3D) most kerestem vmit, ezt találtam:

"4d ultrahang, azaz babamozi. Míg a hagyományos ultrahang egyszerre csak egy síkmetszetet mutatott, addig a 4D technológia sok síkot tapogat le gyors egymásutánban.

A 2 dimenziós képeket 3 dimenzióssá rakja össze a számítógép. A program kijelöli a felületet, árnyékolást szimulál, és a képernyőn megjeleníti a valósághű eredményt."

2010. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ja igen, általában 10-12 ezer ft a 4D uh + vinni kell DVD-i ill. pendrive-ot

szerintem a 20-25 hét között érdemes menni, de nézz utána a neten, én voltam a 33. on is, bár nem javasolták, mert akkor már ritka a szép kép,mert a baba belefúródik általában a lepénybe, de engem aggasztott vmi, és elmentem akkor is, és gyönyörű képek lettek!

2010. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Négy dimenziós gyereket akarsz?xD Vagy mi ez a kategória:D
2010. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 24 hetesen voltam, ezt javasolta a hölgy aki csinálta. Nagyon jó képek lettek. Azt mondta, hogy még a 32. hétig érdemes elmenni, de már akkor elég nagy a baba és nem lesz olyan jó, mint az első. Miskolcon voltam 9000Ft-ba került.
2010. jan. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A különbségeket sokan leírták.

Az ára 11000-16000 Ft között van,érdemes szétnézni mielőtt mész!

Az én dokim a 29.hétre javasolja a 4D-s UH-t,mert akkorra már szépen ki van fejlődve,és nem annyira nagy még!!!

22h terhes

2010. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiskunfélegyházán 6500 ft (ebben benne van a dvd és a képek, mi 7db-ot kaptunk). 28-32.hét között csinálja.
2010. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!