Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatós párnát érdemes...

Szoptatós párnát érdemes megvenni? Nagyon derék és hátfájós vagyok, már most, azt olvastam arra is jó, mig nincs meg a baba, vannak tapasztalatok? 21hetes km

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ülve olvasok az ágyban, vagy tévézek, nincs ennél jobb a hátam mögé. Nem bántam meg, hogy megvettem. Remélem, a szoptatáshoz is hasznos lesz majd.


25h km

2010. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is hátfájós vagyok nagyon!Én vettem egy simát és nem vált be!Majd vettem egy tönkölybúzával töltöttet!ISTENI!!!Vegyél egyet!Nem fogod megbánni!De ha van a környéken bababizi,ott nézd meg!Mert én ott vettem 3000-ért!Szinte tiszta új!!!
2010. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi innen rendeltünk mikrogyöngyöset: [link] Azért nem tönkölybúzásat, mert az jóval súlyosabb, 4 kiló fölött van, és ugye ez lesz az öledben szoptatás közben+a gyerek súlya. De ez igény kérdése, olyat vegyél, amilyen neked a legalkalmasabb.
2010. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem vált be a mikrogyöngyös,ami valójába ilyen pici hungarocel golyó,nagyon büdös olyan,mintha ragasztó lenne.Szerintem aludni sem kényelmes.Szoptatásnál nem tudom milyen lesz,de szerintem az is csalódás.Dehát lehet,hogy neked beválna,én azért rendeltem,mert sokmindenki mondta,hogy jó.
2010. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerintem megnézem majd valahol,hátha segitene,mert elég kellemetlen ez igy.Boldog babavárást kivánok Nektek!
2010. jan. 5. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Aludni nem nagyon tudtam vele, mert állandóan zörgött (mikrogyöngyös), szoptatni sem sikerült vele, de mikor meglett a lányom, sokat használtam, hátam mögé tettem és úgy tartottam, sokat aludt így a hasamon, tévénézéshez és olvasáshoz nagyon jó. De lehet neked bejönne szopinál is, embere válogatja.
2010. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én első gyerekemnél voltam olyan buta hogy sajnáltam rá a pénzt. Szerencsétlenkedtem terhesen is az x darab kispárnával hogy valahogy kényelmes legyen, aztán pedig a szoptatás volt egy kín párnácskákkal alátámasztva a gyereket, mindig szétcsúsztak görnyedtem majd beszakadt a hátam...

Aztán most a második babánál már vettem egyet én is a szopipárnás oldalról.

Imádom, imádtam aludni rajta, szoptatni egy álom vele, és a baba is ráfektethető (enyém most 2 hós és már jobban élvezi hogy kicsit feltámasztva ül a fészekszerű szopipárna közepén és onnan nézelődik :))

Szerintem ne sajnáld rá a pénzt, ez AZ ami megéri:)

Ja és nekem is mikrogyöngyös van én átmostam a gyöngyös töltetet az is elvett a műanyag szagból, meghát a huzatot és a póthuzatot is mostam. Mire a pici megszületett teljesen elment ez a műanyag szag (bár nem volt azét olyan erős újonann se) és már csak fincsi öblítő illata van :)

2010. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mikrogyöngös volt,ikres méret.Nagyon szerettem,szülés előtt csak ezzel tudtam rendesen aludni,utána pedig életmentő volt a szoptatásnál,mert ezzel egyedül tudtam a két babát egyszerre szoptatni,nem kellett tartogatni őket,kényelmesen feküdtek rajta.A mai napig megvan,az egyik lányom-már 3 és fél évesek-csak ezzel hajlandó aludni.:)
2010. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tönkölypelyvás a legjobb:) Én is derék-hátfájós vagyok, de durván sajnos, nekem csodákat művel, alvásnál is szupi, és persze a kicsinek is jó lesz, főleg ha hasfájós lesz....
2010. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!