Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem engedték be a páromat az...

Nem engedték be a páromat az ultrahangra! Megtehetik ezt?

Figyelt kérdés

Ki vagyok akadva!Mi az,hogy az apukának semmi dolga ott?

Mással is volt már ilyen?


2010. jan. 5. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát ilyet még nem hallottam, velem a legelejétől bent van, még a hüvelyi uh-n is bent maradhatott, csak engem kérdeztek meg, hogy nem zavar- e.De hát miért zavart volna, hisz neki is joga van látni a gyermekét.Éppen ezért ezt nem tehetik meg!

2010. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ilyen még nem. de nálunk van egy doki, akitől ha kéred, hogy megnézhesd te is, azt mondja, hogy, ezt az orvosnak kell látni és nem a kismamának. sőt, ha a nemére vagy kíváncsi: mit képzel maga? ilyenkor még ki sem fejlődik, úgy hogy látni lehessen! meg nem mindegy az? (egyik sem én voltam) úgyhogy ügyesen egy mukk sem hagyta el a szám! jónapot!köszönöm!viszlát! éééés tök rendes volt!:)
2010. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha SZTK-s rendelésen voltál,akkor nem csodálkozom.Nálunk se hívogatják be az apukákat.És mivel kapkodva megy az egész,ezért nem is kérdeztem/erőltettem.

Menjetek el 4D-s UH-ra magánrendelésre.Ott biztos,hogy bemehet és többet is ér!

2010. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
hát igen a 4D más, főleg az ára. 16 ezer...
2010. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A sote I-en sem engedték be soha :-((Különben is elég parasztok voltak mindig.
2010. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
SZTK-ban nálunk is így volt, de azért, mert amíg egyet vizsgáltak, a köv. már vetkőzött, hogy gyorsabban menjen a rendelés, és a vetkőző csak egy függönnyel volt elválasztva... Mondjuk velünk nem bunkóskodtak, csak mondták, h sajna ez van. Videó felvételt kérhettünk pénzért.
2010. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mért ne tehetnék meg?az én páromat sem engedték be,be pedig együtt szerttünk volna bemeni.ez van.majd a 4d-re már együtt mehetünk be.:)))
2010. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg sem kérdezzük, bejön és kész. Sztk.
2010. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem jöhetnek be az apukák a klinikán az uh-ra, igaz, mivel nekünk a dokinál a rendelőjében van uh, nem is próbálkoztunk, de több kismama is kérte, amikor ott voltam genetikai uh-n és nem engedték. Sajnos olyan sokan várnak vizsgálatra, hogy örülnek az orvosok, ha meg tudják nézni rendesen a babát, a következő kismami már vár a függöny mögött egy másik dokival vizsgálatra...Nem biztos, hogy a doki a bunkó, így alakult, kevés az uh készülék, sok a kismama.
2010. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam,hogy ez rendszeres!na mindegy.Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 5. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!