Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetes vagyok ma? Hogy hogy...

33hetes vagyok ma? Hogy hogy nincs még előtejem? Az bajt jelent?

Figyelt kérdés
Másik kérdés:Hogy rakom fel a baldahinra a masnit?Miben hozzuk haza a picit?
2010. jan. 5. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt előtejem, első babát 9 hónapig, a jelenlegieket 1 éve szoptatom.

A baldachinról nem tudok nyilatkozni, jómagam röhejesnek tartom...

A picit overallban és hordozóban hozzátok haza. Már ha télen születik :-))

2010. jan. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt szülés előtt egy csepp előtejem sem, a kislányom 11 hónapos és még szopizik. A baldahinról nekem is az a véleményem mint az elsőnek. Én bodyt, plüssrugit, zoknit, plüsskardigánt, bundazsákot, sapkát adtam a kicsikémre (februári). Ha kocsival viszed haza vészesen nem kell beöltözteni, hisz előre belesz fűtve úgyis.

Boldog babavárást, könnyű szülést kívánok!

2010. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 gyerkőcöm van, előtejem egy csöpp sem volt egyiknél sem.

Baldahinról nem tudok semmit, egyikkel sem használtuk.

Én nov-ben és dec-ben szültem, és overállban hoztuk haza mindkettőt.

2010. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

34. hetes vagyok, és nekem sincs előtejem, de úgy olvastam, hogy nincs összefüggés az előtej, és a majdani tejtermelődés között.

A masnit nem tudom, hogy kell feltenni, mi jövőhéten kapjuk az ágyat, majd akkor bajlódunk vele:-)

A kislányunkat mózesben hozzuk haza, olyan babakocsit vettünk, aminek a mózesét a hátsó ülésre be lehet kötni. Egyébként egy hosszú ujjú body, egy vastagabb rugi, overáll, takaró, 2 sapka, esetleg kocsikabát, de az már lehet nem is kell.

Minden jót!

2010. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 38 hetes vagyok, és nekem sincs, de ez nem jelent semmit. Védőnőm azt mondta, picit nyomjam meg a kiemelkedő mellbimbót, ezt tettem, és láttam, hogy szivárog, tehát van, csak nem "folyik". Én örülök neki, hogy nem folyik.

Baldachinról nem tudok nyilatkozni, én rosszul vagyok tőle, nekem nagyon nem "tetszik", porfogó (szerintem).

Mi pólyába (hagyományos) fogjuk hazahozni, de Eu szabványnak megfelelő autóba való hordozó be lesz még rakva.

Ha ruhára gondolsz, akkor hosszú újjú body, egy rugdalozó még rá, és egy kezes-lábas téli, jó meleg, és pólya v. hordozó.

2010. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!