Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annak is szép gömbölyű egyenle...

Annak is szép gömbölyű egyenletes pocakja lett, aki nem éppen versenysúllyal esett teherbe, és hájas-hurkás volt a hasa?

Figyelt kérdés
És esetleg milyen lett szülés után?
2010. jan. 4. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A poci mindenkinek szép gömbölyű lesz a végére, emiatt ne aggódj! :-)

Na de ami szülés után fog történni vele sajna, amiatt lehet aggódni!

Sajnos tapasztalat! :-(

2010. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 79 kgval estem teherbe a 171 cmhez ez nem gyengén túlsúlyos pedig éppen első terhességem után fogytam vissza 79re, de így is volt még hasam. Most vagyok 28 hetes és szép gömbölyű a pocim:) Első terhességem idején 4 kgval több voltam, tehát 83mal kezdtem és 100zal szültem :o No abból szoptatás ideje alatt maradt nagy has, aztán diéta és megyegetett lefele. Még kellett volna vagy 10-15 kg minusz, már jól haladtam, sportoltam is, és folyamatosan fogytam, csak közbeszólt a kistesó:)
2010. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én plusz 15-20 kilóval estem teherbe, és 30 hetesen gyönyörű gömbölyű a pocak, és nem hurkás:)Csak szörnyen csíkos lett:(
2010. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de irigyeltem a szép, feszes pocikat... De ezek szerint én tényleg kivétel voltam, nekem hurkás maradt. Jó, nem annyira, mint előtte, de simán össze tudtam fogni kézzel a több centis hájat még a végén is.. Igaz, extra kicsi babám volt, alig magzatvíz. 165 cm vagyok 76-tal kezdtem a terhességet, 8 kilót híztam. Sajnos azóta még kövérebb vagyok, nem tudom mi lesz a következőnél...
2010. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 125 kg vagyok, és hatalmas szép kerek pocakom van, már harmadjára :) Szülés után szörnyű: hájas, hurkás, csíkos, lóg a fölös bőr :P De most nagyon szép a csíkok ellenére is :) És rendesen érzem a babát, ahogy a férjem és a család is kintről, nem akadályoz a háj. :DDD
2010. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
160 centihez képest 70 kilóval estem teherbe, hát nem mondom, volt rajtam hurka. Na, most már nincs. Szép feszes pocim van 25 hetes létemre, és +9 kilóm.
2010. jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 76 kg-mal indultam 154 cm vagyok, szóval túlsúlyos. Ennek ellenére nagyon szépen gömbölyödött a pocakom, de ez annak is köszönhető, hogy cukros lettem, diétáznom kell, így 34. hétig csak 6-7 kg jött fel.
2010. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!