Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lesz lehet majd a...

Milyen lesz lehet majd a terhességem?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök gerincproblémával, derékfájással, illetve fejfájással. Évek óta szedek algoflexet hetente legaláb egyet, mivel olyan migréneim vannak hogy a falat kaparom.mikor fejfájással kzködök az nem egy sima fejfájás hanem a gerincem is lüktet vele együtt. Sokszor sirok a fájdalomtol. a pulzusom évek ota 9-11 körüli Most ugy tünik terhes vagyok.(7 éve probálkozunk 32 vagyok) Milyeek lehetnek a kilátásaim?
2010. jan. 4. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:
pulzusom 90 és 110 körüli
2010. jan. 4. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt a migrénem a terhesség alatt. Régen No-spat is szedtem a fájdalomcsillapító mellé, az jelentősen enyhítette a tüneteket. Van olyan gyógyszer, amit terhesség alatt is lehet szedni. Asszem, az Algoflex is ilyen.
2010. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy majd a terhesség fog rendbe tenni!:)Lehet,hogy ez a kis manócska hiányzott a boldogságodhoz,és az egészségedhez!

Várd boldogan a picit,pihenj sokat,és ha lehet ne szedd a bogyót.Inkább igyál gyógynövényteákat!

Én is 32 vagyok,de még nem vagyok terhes:(De majd az leszek:)--remélem hamarosan!

Boldog babavárást,és szívemből kívánok fájdalommentes gömbölyödést!

2010. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok, de öszintén félek mert a fejfájásom olya kemények tudak lenni. csak gyógyszer hatására mulik el, probáltammár anélkül is de egyk ét oránál tovább nem irtam már bőgtem a fájdalomtol, jojoztak a szemeim :( és ez hetente előfordul
2010. jan. 4. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia kérdezd meg a dokit de algoflexet ugy tudom TILOS beszedni!!!

Nekem magas volt a vérnyomásom mindig is a baba rendbe rakott a pulzusom is annyi volt mint neked most 33 hetesen 115/75 a vérnyomás a pulzus 60 körül..:-)

Szoval nem kizárt hogy helyre jössz és amugy én is nyeltem a gyógyszereket mindenre havi több levél de mióta babt várok lekopogom kutya bajom!Kivánom neked is ugyanezt ja és 33 éves vagyok.33 hetes babás.

2010. jan. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz ritkán jött rám,de erős migrénes vagyok,amióta terhes lettem,egyszer sem jött rám!:)Kopp-kopp!25 hetes km
2010. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg a terhesség fogja megváltoztatni. Én 6-7 éve küzdöttem hasmenéssel (volt olyan, hogy nem maradt meg bennem semmi, lefogytam 43 kilóra, tükrözés...minden volt, nem tudták mi bajom) a háziorvosom aggódott, hogy ha teherbeesek, akkor a hasmenés gondot fog okozni.

Nem így történt. Az első, ami furcsa volt a menzeszem elmaradása után a székrekedés volt, ami azóta is tart, csak Tamarinnal meg Glicerines kúppal húztam ki eddig.(38. hét):)

Remélem, már nem is tér vissza az a rémálom.

Hátha Neked is segít a baba:)

2010. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!