Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem gond ha a terhesség...

Nem gond ha a terhesség elején keveset hízok?

Figyelt kérdés

Én 173 cm magas és 72 kg voltam a kezdetekkor, most 15 hetes babás vagyok és csak 1 kg-ot híztam, nem aggódom. a pocim is szépen növöget. De félek hogy majd később nagyobb iramban fogok hízni az alkatom miatt!

Mik a tapasztalatok?


2010. jan. 4. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hát én a 23. hétig összesen 3 kg-t híztam, aztán elkezdtem vizesedni rohamosan. 3 nap alatt feljött 8 kg. A végére 30 kg-t szedtem fel.

2010. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló alkat lehetek, én 7kg híztam összesen.
2010. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát akkor minden esélyem megvan hogy sokat hízzak és arra is hogy keveset....

Azt hittem aki az elején keveset szed fel, az később triplán bepótolja, de ez a tévhitem most akkor megdőlni látszik!

2010. jan. 4. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok én utána híztam rengeteget a szoptatás alatt, akkor figyelj oda nagyon.
2010. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
15 hetesen teljesen jó az az 1 kg, ilyenkor még nem jellemző hízás nagyon. Az meg hogy ezután mennyit fogsz hízni, azt nem lehet megjósolni az első 15 hétből. Sokmindentől függ, az alkatodból, hogyan étkezel, stb.
2010. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én 22 hetes vagyk és én is csak 1kg-t híztam:) eddig....

sztem sok függ az evéstől, a baba úgy is mindent elvon a szervezetedből ami neki kell, legalábbis nekem ezt mondta a védőnőm:)

2010. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én az első 13 hétben 6,5 kg-ot fogytam! most 26. hetes vagyok és induláshoz képest 3 kg pluszban
2010. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most 18 hetes vagyok, 2 kg-nál tartok, 15 hetesen még csak 1 kg-ot szedtem fel. Ez már a harmadik terhességem, az elso terhesség alatt 9 kg-ot hiztam, a másodiknál 22 kg-ot.
2010. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyaltalan nem baj es nem jelent semmit. En 179 cm magas vagyok, 63 kg-mal estem teherbe, a 20. hetig hiztam 2,5 kg-ot. Tehat nem sokat. Es biztosan nem azert, mert tulsullyal inditottam, mert nulla plusz volt rajtam (sokat edzettem, izmos alkatom van).

A 20. hettol lett hatarozott utemu a hizasom, a 34. hetben vagyok es most jarok 9-10 kg-nal. Szinte pontosan heti fel kilo jon fel.

Nem is keves, nem is sok, a magassagomhoz es az indulo testalkatomhoz kepest a doki szerint lehetne akar tobb is. O azt mondta, hogyha nem kezdek el vizesedni, akkor az utolso hetekben ne is szamitsak hizasra (foleg, hogy nyilik a mehszajam, szoval szerinte nem is leszunk egyben a 40. hetig).

Mindenesetre az elso babammal 25 kilot hiztam, az elso ket trimeszterben a tobbseget, 20 kilot (egy lovat is megettem volna egyben), a vegen ehhez kepest mar alig.

Nah, ez mindenkeppen sok volt es csak en tehettem rola. Nem kellett volna. Szulessel 11 kg ment le egyebkent.

2010. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!