Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatok vannak a...

Milyen vizsgálatok vannak a 12. héten?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
genetikai ultrahang
2010. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

12 hetesen csak genetikai ultrahang van!

Az én esetemben egy megyei kórházban végezték el, és az eredményt, amit azonnal megkaptam kellett visszamennem a kezelőorvosomhoz!

16 hetesen AFP

és 18 hetesen megint UH

2010. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a down szűréshez a vért is akkor veszik le, ugye?
2010. jan. 4. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz utána az orvosodnál, hogy nálatok ez hogy van, mert nálunk (Pécsen) a 12. héten a vérvételt nem abba a kórházba csinálták ahova járok, hanem egy másikba kellett mennem, mert 12. heti vérvételt nálunk csak egy kórházba csinálnak én meg mindenképp meg akartam csináltatni. Nálunk ez nem volt kötelező, de én mindenképp akartam, hogy nyugadtabb legyek, hogy a baba jól van. Ő biztos fog tudni segíteni neked.
2010. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
genetikai uh ahol a tarkóredőt nézik nekem 1,1 volt és azt mondták ez tökéletes érték 2 egész valameddig jó ha jól tudom. (down-kórnál vastagabb tarkóredő van.) Meg egy vérvétel úgyszint down és valami edwards kórra.
2010. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!