Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használhatom terhesen a Relax...

Használhatom terhesen a Relax and Tone masszírozógépet?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a hasamra, hanem a karomra, combomra gondoltam.

Csak egy angol nyelvű leírás volt hozzá és abban olvastam, hogy terhesen nem lehet használni, bár nem látom be, hogy a fent említett területekre vajon miért nem...

Ti mit gondoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 4. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
valószinű azert nem mert az összes ilyen kütyü sugárzást bocsát ki.nem irtad hány hetes vagy de sztem ne használd én tuti nem használnám.33 h km
2010. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmiképpen sem. egészen biztos. eleve a masszírozás nem o.k...
2010. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel a masszírozás nagyon beindítja a vérkeringést, ami ugye már nem csak helyileg értendő, és vérbőséget is okoz. Általában ezek miatt nem szokták javasolni.

Ha esetleg a nyirokcsomókra is hat az a masszír akkor a nyirokkeringést is nagyon beindítja és ezek együttesen megterhelik egy kismama szervezetét!

kozmetikusként ennyit tanultam erről

remélem segítettem!

2010. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!!

16 hetes terhes vagyok és olyan jól kigondoltam, hogy a karomat formába hozom nyárra....

Az első gyerekemnél betartottam ami az epilátor használati utasításában volt, hogy terhesen nem ajánlják, de most ez eszembe sem jutott...

2010. jan. 4. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!