Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Csemniczky Gusztáv elérhet...

Dr. Csemniczky Gusztáv elérhetőségeit meg tudná valaki adni?

Figyelt kérdés
Száma kellene, magánrendelése címe és az ára ha tudja valaki..köszönöm:)
2010. jan. 4. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
30/2184277. A régiposta u-ban van a rendelője azt hiszem. De a mobilján eléred. Nekem Ő volt bennt a szüléskor mint ügyeletes. Nagyon rendes volt. Utána hozzá akartam járni, de 15000 volt egy vizsgálat a magánrendelésén. Ezt sajnos nem bírjuk...
2010. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

igen felhívtam kiderítettem a szt Imre kházon keresztül.Maximálisan aranyos volt a telefonban és tényleg 15e a rendelése,bár azt mondta ha pl egy hónapban kétszer hív valakit vissza akkor nem kér érte plusz pénzt...amíg az enyém megtette anno..

a szülésért pedig 60-80 e körül szoktak neki adni amire azt mondta,hogy neki jó,de ő nem szabja meg az árat külön.

Sajnos hiába volt maximálisan aranyos és közvetlen,augusztusban végig szabin lesz én meg aug vége ,szept eleje körül szülök és mondta nem garantálta,hogy ő is itt lesz akkor és ezt már most mondja..

2010. jan. 4. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Régiposta u. hány szám?
2014. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Bízom benne, hogy végül nem kerested fel...

Ő az az orvos, akit messzire kerülni kell!

Egyáltalán nem mondhatnám, hogy elégedett vagyok. Sőt...!!! Egy percig sem éreztem magunkat biztonságban nála. 2 napig (!!) vajúdtam, mire méltóztatott megindítani ötödik (hangsúlyozom ÖTÖDIK) kérlelésemre, könyörgésemre a szülést. Soha nem lehetett elérni, nem hívott vissza... Választott orvosunk volt, rengeteg pénzt elkért, de ennek ellenére sem tett ki magáért. Emberileg NULLA! Pökhendi, pénzéhes pasas! Úgy elintézett "odalent", rosszul stoppolt össze, hogy kis híján egy életre megnyomorított. Szerencsére rajta kívül vannak még IGAZ, ELHIVATOTT ORVOSOK, akik néhány hét alatt helyretettek. Messzire kerüljétek el!!!!!

A hozzászólással nem az Ő lejáratása a célom. Inkább az, ha egyetlen egy kismamát is megmentek tőle, már megérte!!

2015. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy őt választottam. Mikor vajúdtam, sok orvos ragaszkodott ahhoz, hogy természetesen szüljek, miközben a fiam szívhangja egyre gyengült. Szóltunk neki, h jöjjön be, mert gond van, hétvégén fél óra alatt megérkezett, és azonnal megműtött. Más orvosok is elismerték, hogy ez tényleg jó döntés volt, mert annyira mekóniumos volt a víz, h egyéb komplikációktól is megmenekültünk
2015. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nyilván a saját érdeke volt... Ha kitudódik, hogy hibázott, akkor annak híre megy és senki nem jár hozzá többet.

De...! Ez 1 a sok közül...

A tarifája magas, az összeg, amiért szülést vállal, szintén magas. Az érte nyújtott "szolgáltatás" pedig nulla, nekem az a tapasztalatom.

Megvannak a kedvenc kis betegei, de egyébként magas lóról beszél a pácienseivel.

Szülés alatt egyetlen egyszer sem jött be hozzám. A szülésznőm telefonon hívta, hogy azonnal jöjjön, mert kint van a gyerek feje. Akkor bezzeg rohant, különben nem kapta volna meg a borítékot... Szánalmas!

A kórházban 4 napot töltöttem. Bár megígérte, hogy bejön hozzám, meglátogat, egyszer sem tette, csak a zárójelentést hozta... Akkor bezzeg bejött, a pénzért...

Még ez sem fájna annyira, mintsem az, hogy a hosszas vajúdásnak köszönhetően a kisbabámnak és nekem is lettek problémáim.

Mivel nem volt orvosi kontroll mellettünk, egy percig sem éreztem magunkat biztonságban.

Azóta beszéltem más orvosokkal. Egyöntetűen azt a választ kaptam, hogy kb. 12 óra vajúdást követően ildomos vagy a szülés beindítani vagy császározni...

Már azt is megbántam, hogy a borítékot odaadtuk neki, de azt is bánom, hogy közvetlen szülést követően nem tettünk panaszt ellene, hogy felelősségre vonják.

2015. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legjobb nőgyógyász a Világon! Láttam dolgozni, empatikus, alázatos, türelmes, okos. (ő volt a gyakvezetőm) Én nála szültem és soha nem szülnék másnál. van még pár kivétel, de azért tudnám mondani, hogy ki hogy bánik a nőkkel... Szóval a Guszti a legjobb!
2016. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ehhez az emberhez nehogy elmenj! Azt magyarázta nekem idén júliusban, hogy a menstruációs görcseim azért vannak, mert túl szűk a méhnyakam ?!!....Most októberben endometriózist diagnosztizáltak nálam. Ez a doki egy kókler. Alapvető fogalmakkal nincs tisztában. 20 percenként pakolja be a pácienseket a rendelésére. Mit lehet 20 perc alatt csinálni? Normálisan megvizsgálni sem hajlandó a betegeit 30000.-ért. Gáz
2021. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Olvastam a hozzászólásokat...

én már nagyon régóta (10+ év) ismerem, nála szültem a kisfiamat minden komplikáció nélkül, és előtte hozzá jártam terhes gondozásra és a szülést követően az évenkénti rákszűrésekre. Abban igazat adok az egyik hozzászólónak, hogy valószínűsíthetően különbséget tesz az egyes páciensek között, és vannak "kedvenc kis betegei". A különbségtétel alapjáról csak sejtéseim vannak, bár a magánrendelésén a személyes találka díját mindenkinek ki kell csengetnie egységesen. Akinek az ő stílusa nem jön be (valóban enyhén érezhető a személyiségéből fakadó egyfajta orvosi felsőbbrendűség, bár nem durvábban, mint bármely más orvos esetében), keressen másik orvost. Mivel a nő-nőgyógyász viszony valahol a bizalmon is alapul, plusz fizetünk a szolgáltatásért, fontos, hogy mindenki azt kapja, amit elvár.


Velem mindig türelmes, normális volt, minden úgy történt, ahogy előre megbeszéltük. Szakmailag felkészültnek, alaposnak tartom, és ez a lényeg. Én, ha megint szülnék, csak nála tenném (jó, most már nem lehet hivatalosan válaszott orvos, de hát ugye ismerjük a rendszert....).

A tarifák valóban magasak (még Bp. viszonylatban is), de ha elmész egy magánintézménybe szülni, ott meg milliós összegeket gombolnak le a várandós nőkről.


persze a fent leírtak is csak egy vélemény a sok közül.

2023. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!