Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2010 májusában szülő veszprémi...

2010 májusában szülő veszprémi kismamik?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok,panaszok?Mennyit mozog a Babutok?
2010. jan. 4. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
szia én bár Győri vagyok nem Veszprémi de 2010 május 25 re vagyok ki irva.és te mikorra?nekem nagyon sokat mozog minden nap,délelött nemolyan aktiv mint este ha elterülök az ágyon,nemtudom miért lehet de minden este legalább egy órán át érzem a mozgást van hogy egész nagy rúgásokat néha még magam is megijedek ha váratlanul rúg egy óriásit.20 hkm
2010. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Úgy örülök,hogy nekem is írt v.ki!

Én 21hét4napos vagyok és május 13-ra vagyok kiírva!

Pont úgy vagyok a Babu mozgásával mint te!Szinte egész nap érzem,hogy mocorog este pedig rendesen beindul és óriásiakat rúg,még a párom is érzi amikor odateszi a kezét!

Pont ma voltam a védőnőnél és kérdeztem,hogy ez nem-e baj, azt mondta ez jó,mert így tudatja a Babu,hogy jól van odabenn!

Ami új panasznak megjelent az a jobb oldalon a bordám alatt fáj valami,néha elég nagyon,de a v.nő se tudja,hogy mi lehet!

Ti tudjátok már a nemét?

Sajna egy bunkó dokit fogtam ki 18.hetesen és csak annyit mondott,hogy nem tűnik fiúnak,de 100%ra nem merte állítani!

Gondolkodunk a 4D,de a v.nő szerint még korai!

Ti csináltok?Ha igen mikorra gondoljátok?

Na most jól lerohantalak a kérdéseimmel!

Bocsi!!

Boldog Babavárást!Vigyázz magatokra!

2010. jan. 4. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!!! örülök hogy jól vagy és persze hogy irtál,mi pont 18 hetesen voltunk 4 d-n.azt kértem karácsonyra:))hát hallod egy óriási élmény.az ok hogy még vékonyka mert nem egy husis babát fogsz látni de már mindene megvan és az látszik szépen.én nem bántam meg kaptam róla dvd-t is.a genetikai uh-on ma voltam kisfiú.de ezt megmondták a 4 d-n is.nekem néha ha hirtelen fordulok vagy hajolok rögtön a köldököm mellett egy pici pinton belenyilal valami egy másodpercre.neked nem volt ilyen??már mindenre gondoltam kérdeztem is a dokit ma nincs rá tekeredve a köldökzsinór vagy valami annyit ficánkol..de szerencsére semmi gondot nem látott.ti tudjátok a nemét?első baba?nekem van egy 7 éves lány ugyhogy most óriási az öröm hogy fiú mert az egész családban lányok vannak a férjem részéről.mesélj magaról de örülök neked:)van iwiwed hogy ne itt nyomjuk???vagy email?vigyázz magadra .irj.
2010. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Itt vagyok újra!

Igen vagyok iwiwen.Istenesné B.Ágnes Veszprém!

Ott bizti jobban tudunk "beszélgetni"!

Egyébként én Győrbe járok suliba,de majd ott részletesebben mesélek!

Várom a jelőlésed!

Most megyek egy kicsit lemozgom az ebédet egy kis hó sepréssel:)

Sajna nagyon sokat magamra szedtem és most muszály mozognom v.mit!

Akkor iwiwen!!!

2010. jan. 5. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!