Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetes terhesen szerzet...

Ki hány hetes terhesen szerzett be mindent, ami a babának kell?

Figyelt kérdés
Én 23hetes km vagyok, de a ruhákon és a cumisüvegeken kívül még semmi sincs meg.
2014. jún. 17. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
én a 12.héttől vásárolgattam most vagyok 32 hetes és már minden megvan ami indulásnak kell. 36.hét után lesz összerakva a gyerekágy gyerekszoba.A mosást is akkora tervezem. Szóval nem vagy lemaradva,de nagyon ne hagyd a végére a dolgok beszerzését mert nagy hassal már nem kellemes futkosni.
2014. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is a 12. héttől kezdtem el beszerezni a dolgokat. Nem egyszerre mindent, hanem apránként. Most 30 hetes vagyok & minden megvan szerencsére. :)
2014. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát én is hamar elkezdtem 10 hetesen vettem az első ruhákat :) még nem is tudtam a nemét, csak bíztam a megérzésembe. azt szépen apránként sikerült megvenni a ruháit, most már csak olyat veszek ami különleges és nagyon tetszik, illetve 68as-at, ha találok "kihagyhatatlant", neten és turiban vettem őket. a bútort már 16 hetesen megvettük, jó ajánlat volt. most vagyok a 32. hétben. most találtuk meg (remélem) a megfelelő babakocsi szettet. de az apróságokat, kozmetikai dolgok, pelusok, cumik nekem kórházba a dolgok...stb semmi nincs. ezeket a férjemmel együtt szeretnénk megvenni. tehát jövő hónapban letámadunk egy nagy tescot, auchant, ikeát...stb, és amit lehet megveszünk. a szobát majd 36-37 hetesen akarjuk átpakolni, a ruhákat kimosni, mindent a helyére tenni. augusztus 16-ra vagyok kiírva, remélem már augusztust már nyugiban leszünk készen a fiúnk fogadására.

a lényeg...semmivel sem vagy lemaradva, de a bútort, kocsit már most nézegess hogy megtaláld a jót, esetleg ha húzósabb az ára tudj félre rakni. sok sikert. :)

2014. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok olyan 30. héttől kezdtem mindent összeszedni. Mostmár 1-2 dolog kivételével megvan minden. Kórházi csomagot jöv. héten rakom össze.
2014. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is olyan 30. héttől kezdtem el beszerezni a legtöbb mindent, bár pár nagyobb dolgot, mint kiságy, babakocsi, már előtte megvettünk. Most, 33 hetesen a ruhák mosását, vasalását csinálom, vagy 2 hét múlva összerakjuk a kiságyat is. Néhány apróság még hiányzik, de azok már nem a nélkülözhetetlen kategóriába tartoznak.
2014. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első babánál 24 hetesen kezdtük a nagyobb dolgokkal, 37 hetesen mostam vasaltam. Most tesóval 5 hetesen is vettem, a nagyobb dolgok meg voltak, 33 hetesen mostam vasaltam. A kórházi csomagom mindkétszer 36 hetesen raktam össze.
2014. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17 hetesen kocsi 23 hetesen àgy de csak mert nagyon baráti áron volt. Ruhát egyèb kiegèszìtôket folyamatosan a 25.héttõl. 36-37 hetesen minden kèszen állt a kisfiúnk fogadásàra.
2014. jún. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 23 hetes vagyok, de egyenlőre még semmit sem szereztünk be. Szerintem van még bőven idő. Igaz 2. baba, szóval alapjáraton vannak már holmijaink, de azért több mindent be kell szereznünk újra. Úgy tervezem, hogy júliusban neki kezdek.
2014. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 20 hetes vagyok,tegnap vettük meg a babakocsi (szettet)

mert kihagyhatatlan áron volt!Azonkívül még semmit nem vettem.

2014. jún. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!