Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a havi egy szeretk...

Szerintetek a havi egy szeretkezés okozhat gondot ebben az esetben?

Figyelt kérdés

4-5 hetesen volt egy kevés barnázásom, ami mindössze egy délutánon át tartott. Kaptam Utrogestan hüvelytablettát, amit 12 hetes koromig kell használnom. Most 11 hetes vagyok.

A papíromon veszélyeztetett terhesség szerepel, de ennek az oka leginkább az, hogy hat év után sikerült csak teherbe esnem.

Eddig teljes mértékben tartózkodtunk a szextől, de nem lenne rossz legalább havi egy alkalom.

Szerintetek úgy, hogy azóta semmi gondom nem volt, meg merjem próbálni?Az orvosom nem beszél ilyenekről és cikinek tartom megkérdezni!


2010. jan. 3. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 5-16. hétig nem lehetett hagyományos módon szexelni vérezgetés miatt, orgazmusom se lehetett. Ráadásul egész nap hányingerem volt. De azért találtunk alkalmakat, amikor kicsit jobban voltam, és legalább hetente egyszer összebújtunk a férjemmel. Nem hagyományos módon, persze, és én nem élvezhettem el. De ez nem akadályozott meg bennünket abban, hogy óvatosan ugyan, de örömet szerezzünk egymásnak, és a férjemet sem "büntettem" megvonással. Nagyon szeretem őt, így megadtam neki, amire szüksége volt - és ő is megadta nekem, amit meg szabadott.


Sokat tanultunk egymásról ebben az időben, és merem állítani, hogy ez csak közelebb hozott minket egymáshoz. Kreatívabbaknak kellett lennünk, ugyanakkor türelmesnek és önzetlennek is. Ő nem hatolhatott belém, én nem élvezhettem el, mindkettőnk figyelmét félig lekötötte, hogy óvatosnak kell lenni... de azért mégis együtt voltunk és szerettük egymást. :-)

2010. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Ezt nem mondod komolyan,hogy te csak azt tudod ha szexeltek csak akkor tudsz oromot szerezni a párodnak?ezer féle variácio van csak használd az eszed.
2010. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt pl. a webbeteg.hu-n sem fogja látni az orvos, hogy hol tapad a méhlepényed. Sokszor azért tiltanak a szextől. De lehet ezer más oka is. Ez nem az az időszak az életedben, főleg nem 6 év várakozás után, amikor szemérmeskedhetsz és nem kérdezed meg, hogy szabad e a FÉRJEDDEL szeretkezned a terhesség alatt.

Ha nem mered megkérdezni egy olyan orvostól, aki ismeri a helyzetedet és megvizsgált, akkor inkább ne éljetek szexuális életet. Ez sokkal komolyabb dolog annál, minthogy egy netdoki vagy egy hozzánemértő döntse el.

2010. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!