Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már majdnem elmúlott a menzim...

Már majdnem elmúlott a menzim mégis feszül és nagyobb a mellem! Jelenthet méhen kívüli terhességet?

Figyelt kérdés

Szóval lehet hülye kérdés de észrevettem hogy darabos a menzim és a mellem feszül még most hogy már múlik a menzim a hasam is nyilalgatott pár hete meg most is néha ...

Ez jelenetheti hogy méhen kívüli terhes vagyok ??:(


2010. jan. 2. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ultrahanggal megnéz, és megmondja. Sajnos nem látunk beléd. Egy kis nyilallgatás bármitől lehet, szó szerint. Laikus csak akkor gyanakodhat méhenkívüli terhességre egyértelműen, ha nagyon erős, egyoldali hasi görcsök vannak, amik késszúrásra emlékeztetnek, valamint erős hüvelyi vérzés.
2010. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

amikor én voltam méhen kívüli, akkor megjött a menzim. nagyon görcsöltem, 7 nap után erős barnázásba ment át, majd kávézacc szerű lett. közben nagyon görcsöltem, nagyon rosszul voltam, terhességi tüneteim voltak, késöbb mikor gyanakodtam, csináltam egy + tesztet.

nem biztos, h méhen kívüli, az sem biztos, h terhes vagy, de sztem doki mondja meg, h pontosan mi okozza a tüneteket.

2010. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!