Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszésnél, vagy síma...

Császármetszésnél, vagy síma szülésnél szoktak többet adni a dokinak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal császárnál.
2010. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindegy. ha van egy választott dokid, akkor megbeszélted vele, hogy és mint "várja" el a pénzt. Ha alapból császáros vagy, azt ő kalkulálja, ha viszont csak közbe jön valmi... nem krőzusok vagyunk.
2010. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha magán doki, akkor megmondja, melyik mennyibe kerül, a császár drágább szokott lenni! Én dokim NEM magán, az első babámnál 50000 szántam neki. Sima szülésnek indult, de végül a helyzet hozta úgy, hogy 6 óra vajúdás után hirtelen császár lett. Ettől én nem adtam több pénzt, nem én választottam a császárt és nem is volt több pénzem a doki számára.
2010. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fogadtam orvost. Mikor felkértem, azt mondta a magánrendelés 10szerese, nem tért ki külön arra hogy császár vagy természetes szülés. Császár lett mert nem fordult be (progis császár) és annyit adtam amennyit mondott (magán 10-szerese). Nagyon aranyos orvos és nagyon meg voltam Vele elégedve. Igaz a rendelésen nem kellett fizetnem (munkahely által). :) Csodás élmény maradt a terhesség és a szülés is!
2010. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
császárnál, általában 10-20 ezerrel többet. persze dokija válogatja meg páciense, hogy mennyi pénze van és mennyit akar; tud adni.
2010. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvosa válogatja.Az én dokimnál mindkét esetben ugyanannyi a tarifa(70000 ft)bp.-i vagyok.
2010. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jan. 3. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!