Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudnék mellszívót és...

Hol tudnék mellszívót és légzésfigyelőt olcsón venni?!

Figyelt kérdés
Inkább újat szeretnék...
2010. jan. 2. 17:33
 1/7 anonim válasza:
vatera, tesz-vesz.
2010. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mellszívót inkább újonnan szeretnék!!
2010. jan. 2. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:

hat az attol fugg neked mi az olcso?mert ha ujjat szeretnel ahogy irtad ez magatol ertetodo hogy boltban nem?

amugy tesz vesz

2010. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen,boltban szeretném de gondoltam van aki tud olyan helyet mondani ahol olcsón megkaphatom hisz boltonként nagyon eltérőek az árak...
2010. jan. 2. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
A légzésfigyelő szinte mindenhol ugyan annyi. Ha ráérsz még, a brendon minden évben szokott mind a kettőt akciózni. Akkor érdemes megvenni.
2010. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, akkor babadiszkontokban tudsz a legolcsóbban vásárolni új dolgokat, de a vaterán, tesz-veszen sem csak használt dolog van.
2010. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van egy kevésbé ismert márka. Nem ismerem, de megfizethető szerintem és nem utolsó sorban magyar termék, ami azt jelenti, hogy van hozzá alkatrész. Szerintem én ilyet fogok venni.

2010. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!