Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, ha már 18 hetesen...

Normális az, ha már 18 hetesen keményedik a hasam?

Figyelt kérdés
Csak naponta 2x-3x vagy ha ideges vagyok, de azért nem túl korai ez még? Magnéziumot szedek mindennap.
2010. jan. 2. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit korai, de ha csak napi 2x, akkor még nincs baj. Kezdjél el szedni a 34-36 hétig MagneB6ot.
2010. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért én biztos megkérdezném az orvost,mert szerintem tényleg korai egy kicsit.
2010. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jó, de nekem is keményedett, még korábban, mint neked. A dokim Mg Citricit írt fel 2x2-t. Beszéld meg vele.
2010. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17:43-as vagyok, most már 34+3 hetesek vagyunk.
2010. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 18.héttől keményedik a pocim...eszem a magnéziumot is pedig!Az orvosom nem mondta hogy ez probléma.

22h terhes

2010. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elso babamat varva 34 hetesen ereztem az elso kemenyedest, egy szem magneziumot nem kellett szednem a terhesseg alatt pluszban.

A masodik babamat varva meg 14 hetes sem voltam, amikor kemenyedni kezdett a pocakom. Nem csodalom, rengeteget megyek egy nap, nem a pihenesrol szol ez a terhesseg. Akkortol kezdve napi 600 gramm magneziumot szedek, 30 hetesen nyilni kezdett a mehszajam, 2100as volt az ertekem, ami meg nem borzaszto, viszont 1000-re emeltuk a magneziumot. Talan most kevesebbet kemenyedek valamivel, egyebkent 33 hetes vagyok.

2010. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 hetesen keményedett elöször a pocim, szedek Béres Magne B6-ot, kislányunk szépen fejlődik.Kellemes babavárást!
2010. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. elfelejtettem irni, hogy holnap töltjük a 24 hetet.
2010. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!