Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol keményedik a has? Mit...

Hol keményedik a has? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Az enyém a köldökömtől jobbra balra. 22 hetes kismama.
2007. okt. 17. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár én még csak 20 hetes leszek a hétvégén de nekem mindig ott keményedik be a hasam ahol éppen a baba van. Ha lent van akkor baromira be tud keményedni a hasam szinte szétpattan. De én örülök neki mert minden jó amit ő csinál! :)
2007. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Èn 26 hetes terhes vagyok.Nekem is szokott keményedni a hasam,de ritka´n.Az normális,mert elökészül a méhed a szüle´sre.De ha sürün keényedik a hasad,emítsd meg az orvosodnak.Próbálj sokat piheni,esténke´nt pócold fel a lábad.

Vigyázz magatokra.

2007. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 23 hetes vagyok, és nekem is nagyon keményedik, főleg a köldököm körül, ami sajnos eléggé fájdalmas is. Rengeteget fekszem, és magnézium citricit szedek rá napi 3x2-t.
2007. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!