Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23+4hetes kismama vagyok. Az...

23+4hetes kismama vagyok. Az ételt melegitettem a mikróban,4-5percig, egy festett kék kerámiatányérban. Mikor kivettem, éreztem valami égett festékszagot. A fele ételt megettem, mikor láttam, hogy a festék körben megrepedt a tányéron. Ártottam?

Figyelt kérdés
Beszagoltam a mikróba,ott is nagyon büdös volt.Ha beszivta az étel a festék szagát-gőzét,én pedig megettem,eljuthat a babához?Árthattam neki?
2010. jan. 2. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy ilyen baki nem árt. Nem fog megállni a fejlődésben, nem lesz agykárosodása sem a babának. A rendszeres ehhez hasonló dolgokat kerüld el. :)
2010. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ártottál ezzel semmit, bár nem vagyok kémikus. Annyi vackot megeszünk, belélegzünk, bőrünkön annyi anyag felszívódik, nem hinném, hogy ez annyit jelentene, főleg, hogy az étel nem is biztos, hogy magába szívott bármiféle ártalmas festékanyag gőzt.

Így szerintem megnyugodhatsz!

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!