Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második-harmadik babáddal...

Második-harmadik babáddal nagyobb hasad volt, mint az elsővel?

Figyelt kérdés

Én a második terhességem 25.hetében elértem az első terhességem szülés előtti méreteit kilóban és haskörfogatban is.

Most 32 hetes vagyok, de már 12 cm-el nagyobb a haskörfogatom, mint az elsővel szülés előtt.

Tudom, könnyebben tágul, stb... de ennyire? Mindenki azt hiszi, hogy már mindjárt szülök, és még van 2 hónapom hátra. Szó se róla, a napokban egyre nehezebb nekem is, már magam sem tudom, hogy fogok még kibírni 2 hónapot...

Ez normális, más is így van, vagy én dramatizálom túl?


2010. jan. 2. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyi volt hogy hamarabb meglátszott a terhességem, a fiamnál még 22 hetesen is csak úgy néztem ki mint aki derékra hízott, vagy jól bezabált :))

a csajomnál már 15 hetesen látszott hogy ez bizony baba has és nem kövérség :)

Nekem a hasam mindkettejüknél 112 lett a végére, de amit írsz az nekem is így volt, hogy én most rosszabbul viseltem a végét meg jobban vártam hogy kint legyen már mint az elsőnél szóval nyűgösebb voltam.

A fiam 42.hét elejére született ezért aztán pláne aggódtam hogy a lányt is túlhordom, de szerencsére megkegyelmezett nekem és 39.héten meglett :)

2010. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia én a 24. hétn járok és nincs akkra hasam mint az elsővel sokan mondják is hogy nemlátszik rajtam pedig a nehezebb vagyok most mint az elsőnél.én éppen azmiatt aggódom egy kicsit,de ezekszerint nem lehet összehasnlítani a terhességeket.szerintem ne aggódj ez miatt ha baba jól van.továbi jó babavárást.
2010. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez van. Most vagyok 18 hetes a 2.babámmal, és már akkora a hasam, mint az 1. vel 26 hetesen. De szetm ez normális, és a mozgását a babának is jóval hamarabb éreztem.
2010. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a másodikkal vagyok 29 hetes, könnyebb vagyok mint az első babámmal voltam, viszont már egy hónapja azt kérdezték tőlem, hogy ctg-re jöttem-e? Szóval a hasam viszont jóval babásabb lehet mint az első babámnál. Ezt a terhességet én is sokkal nehezebben viselem. Kitartás!
2010. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsővel is iszonyatosan nagy hasam volt, a másodikkal is és most a harmadikkal is.
2010. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En alig tudom osszehasonlitani a ket babapocakomat, mivel az elso terhessegem alatt rengeteget hiztam, foleg az elso ket trimeszterben, most a 2. babaval ugyancsak vekonyan estem teherbe, viszont alig hizom.

Ennek megfeleloen az egesz testem mas formaju, a hasam is.


Most hamarabb kezdett noni a pocakom, szerintem nem is kicsi, centiben mar annyi kb, mint az elsovel volt ebben a terhessegi korban. Ugyanakkor megis "nagyobb", mert akkor nem keves haj is volt rajta, szo szerint szalonnam volt, az centiben sokatt dobott rajta. Most olyan vekony a hasfalam, hogy az osszes magzatmozgast tapintani, latni lehet, pattanasig feszult mar a bor szinte, latszik a derekam, normalis meretu maradt a csipom, a mellem, hatulrol nem is latszik, hogy terhes vagyok, csak egy kemeny, feszes felgomb van ram ragasztva.

Az elso fiammal meg szep terebelyes voltam szelteben is, lent is, fent is.

Epp emiatt en folyamatosan azt hallgatom, hogy most alig van pocakom, az elso fiammal meg jo nagy terhem volt, szoval mindenki pici babaval riogat a bolcs oregek kozul...

2010. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor kitartok, bár egyre többször vannak kételyeim, hogy hogy fogok még kibírni 2 hónapot...

Már az esti zuhanyzás is megerőltető..


:-)

2010. jan. 3. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!