Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamik! Hogy...

20 hetes kismamik! Hogy vagytok? Ha nem érzitek fél napig mocorogni a babát, van pánik? :-) Van már a hasatok közepén barna csíkotok? (szeméremcsonttól köldökig)

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokat feszül a hasam mostanában, mintha háttal nekidőlt volna :). Én nem aggódom, ha nem mozog sokat, mert van amelyik nap többet érzem, van amikor kevesebbet. Inkább reggel, kora délelőtt érzem őt és este olyan 7 óra tájban. Barna csíkom a hasamon még nincs, szerintem nem is lesz, vagy nem tudom. Pedig a hasam már viszonylag nagyot nőtt az elmúlt 2-3 hétben.
2010. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20 hetes vagyok. Panaszmentes. a Frontokat megérzem, ilyenkor vacakabb a hangulatom, és fáj a fejem. Más terhességi tünetem nem volt, mármint sem hányinger sem semmi más... Csíkom (köldöktől szeméremdombig), stríláim nincsenek, csak a hatalmas pocakom..:) Babám nagyon nyugis teremtés, igaz fiam első gyermekem is ilyen volt. Mocorgását neki is, mint fiamnak 13 hetesen már éreztem..Nem parázok, ha nem rugdal állandóan, mert Csaba is nagyon nyugodt pocaklakó volt. Igaz, ő még nyugodtabbnak tűnik, eddig..:) És te hogy vagy? Mikorra várod? Mit vársz?
2010. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 20+5hetes vagyok,egész jól érzem magam,bár tegnap óta furán fáj a bőröm,vagy a mellem alatt a hasam?Fogalmam sincs nem tudom eldönteni:-(A Picim mocorog,bár pár napja nem olyan aktiv,de azért ha figyelem lehet érezni.Rúgdosni nem mindig érzem,de nem pánikolok,mivel ha érzem a kis mocorgását megnyugszom.A barna csik nekem nem jelent még meg,viszont a hasam egyre nagyobb:-))Nekünk kislányunk lesz,Ti tudjátok már a nemét?
2010. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is jól vagyok, csíkom nincsen, a pocim centire csak 4 centit nőtt, de teljesen átalakult a formája. (ducibban kezdtem) Kisfiam lesz, és május 20-ra várom.

Ha nem érzem a rúgásait, akkor nem vagyok boldog, de amint bejelentkezik megnyugszom. Talán a nagy belem miatt a mocorgásokat nem igen érzem, csak az erősebb rúgásait.

2010. jan. 2. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
szia.én május 18.-ára vaárom.nem tudom mi lesz,mert nem mutatta meg magát.nekem csak annyi tünetem van mostanában,hogy iszonyatosan visket a pocim.semmi egyéb bajom nincsen.a barna csík nekem már a 12. hét óta látszik,egyre erősebben.én még nem érzem olyan sűrűn mozogni,és inkább csak akkor érzem ha a hátamon fekszem.nem aggódom mert tudom h ilyenkor még nem olyan erős a rúgása és nem annyira rendszeres,és nekem mellső fali a lepényem és azt mondta a védőnőm h így én később fogom érezni.
2010. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én voltam a második. Nekünk kisfiúnk lesz. Reménykedtem egy kicsit a lányban, mert itthon mindenki lányra "beszélt" rá, de nem így alakult...:) Már van egy kisfiúnk, ő most jan 8-án lesz másfél éves, rettenetesen várja már a kistesót. Én is május 18-ra vagyok kiírva...
2010. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a lepény tapadása nem függ semmitől. Én inkább úgy látom, hogy ki mennyire érzékeny a babájára, és ki mennyire veszi észre hamar a bébijét. (utolsó voltam)

Az első terhességemnél hátsó tapadású volt, és őt is már éreztem 14-15 hetesen. A mostani kisfiam, első falu tapadású, mégis, 10 hetesen kezdtem érezni olyan birizgálás forma érzést, meg remegést a pocakomban, de határozottan 13 hetesen lehetett érezni a konkrét rúgásokat.

2010. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem eddig, ill. a 18. hétig azt mondték, hogy mellső fali, majd egyszercsak hátsó fali lett. Vagy tévedés történt. :) Olyna jó lenne, ha folyton érezném, az se lenne unalmas nekem!
2010. jan. 2. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!