Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés, amikor csuklik...

Milyen érzés, amikor csuklik a baba?

Figyelt kérdés
Hétfőn leszek 30 hetes, de nem tudom, milyen az, amikor csuklik a pici. Ti mit érzetek?
2010. jan. 1. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez engem is érdekelne. kb. 5 perce múlt el.........szerintem csuklott az én kis Angyalkám. Ütemes kis rángásokat éreztem az alhasamban. A férjem is érezte. Először azt hittem, hogy a szívverésemet érzem, és az pulzál, de ahhoz ez túl lassú volt.

27 hetes km

2010. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azaz, ütemes kis rángások. Lányom mindig akkor csuklott mikor almát ettem:)
2010. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom megkülönböztetni a többitől, hogy egy ritmikus. Szabályos időközönként van, mint a szívverés, csak annál erősebb és lassabb.


25h km

2010. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ebbe a pillanatba is csuklik. Ütemes , mintha belülről kopogtatná a hasamot , de kivülröl is látszik . van úgy hogy 10-15 percig is eltart. 37h.km.
2010. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!