Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szivárog a magzatviz, az...

Ha szivárog a magzatviz, az nemcsak egyszer, hanem többször is?

Figyelt kérdés
mert tegnap folyott valami,lehet,hogycsak folyás,mert elég böséges volt,de a magzatvizhez meg talán kevés.azota semmi.nemtudom,most fogom figyelni.40 hetes kismama
2010. jan. 1. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
elvileg az is több részletben folyhat el.hiszen a baba feje mint egy "dugó" elzárhatja a nyílást,ahonnan jönne
2010. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szivároghat folyamatosan is, de elönthet egyszerre is, ezt így nem lehet megmondani, hogy Neked mi volt.
2010. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elvileg ugy értem,amiota éreztem,hogy folyt valami,de azota már nem.akkor nem lehet magzatviz?mert valahol azt olvastam,hogy annak folyamatosan kéne szivárognia.
2010. jan. 2. 07:43
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nem volt folyamatos.félóránként mindig azt éreztem,hogy egy kicsit bepisiltem!amugy rájössz ha az folyik nyugi!
2010. jan. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de hogy jövök rá?olyankor fájásnak is kell lenni?
2010. jan. 2. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
az elöbbi vagyok.nem voltak egyátalán fájásaim.mondom nekem féloránként folyt.elmentem zuhanyozni akkor is jött pont egy kicsi és láttam hogy kristály tiszta tehát magzatviz.
2010. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!