Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen normális, hogy a...

11 hetesen normális, hogy a hasam kemény lesz és feszül?

Figyelt kérdés

Alvás közben ha rosszul mozdulok akkor meg belenyilall illetve furcsa fájdalom, mintha leszakadna. Fel is ébredek rá.


Köszönöm és B.Ú.É.K.!


2010. jan. 1. 08:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak hülye érzések 10-12 hét között!Ilyenkor duplájára nő a babód súlya!És gyorsabban kell nőnie a méhednek!Én is sokat kínlódok vele!Nem annyira jó ha keményedik!Szedj magne b6-ot!Én napi 3x1-el kezdtem,most 3x2-nél járok!!!De a dokim azt mondta,hogy ha szedem akkor könnyebb egy kicsit!És igaz!De ha mégy majd tanácsadásra mindenképpen mondjad!Tarts ki!És feküdj sokat!(Ha megteheted persze)Az is sokat segít!Üdv:12 hetes kismama
2010. jan. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!