Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 és fél hetesen crl38mm. Jo...

11 és fél hetesen crl38mm. Jo ez a méret a picurnak a korához képest?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni, mikor mekkora kb. a pöttöm. A 38 mm kb egy héttel fiatalabb magzatnak felel meg, de az enyém is mindig fiatalabb volt az uh-on, mint a számítás szerint, úgyhogy ne aggódj, ez jó méret. Kb. a 36. hétre hozta be a lemaradást:) A doki majd mondja, ha valami nem stimmel:)


[link]

2009. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk végig másfél hét lemaradása a volt a babánknak, de a 34. héten behozta. Most, a 37. héten egyre előrébb hozza a doki a szülés várható időpontját:)
2009. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Valószínű,hogy Te is úgy jártál mint én!Nem középidőben estél teherbe,úgy ahogy azt a dokik a nagy könyv szerint gondolják!Én most 11 hét 6 napos vagyok!De ez nem az utolsó vérzéstől van számítva!Mert ha attól számolták volna akkor most kb.10 nappal idősebb lennék!Így én vittem a dokihoz 3 uh leletet(5 hetest,7 hetest és a 9 hetest)Plusz még ő is csinált egyet.És rájött,hogy valóban folyamatosan kisebb a babó!Így módosította a szülés várható idejét és a hetek számát is!Ez azért fontos,mert az AFP-t mindenképpen a 16.héten kell levenni!És szülésnél is fontos,mert ha nem szülsz meg a kiírás szerint akkor rohangálhatsz minden nap magzatvízvizsgálatra!Az meg nem egy leányálom!Úgyhogy beszélj a dokiddal,én nem hagytam annyiban!És nekiült ,kiszámolta és rájött,hogy igazam van!Egyébként nekem 10 hét 4 naposan volt 37mm a crl.És a babák 12-14 hétig szinte teljesen egyformán fejlődnek!Tehát nem a babád kicsi,hanem nem jól van számolva a hét!Barátnőm nőgyógyász és ezt Ő mondta!Szóval nyugi a picúrod tökéletes!És nagyon vigyázz magadra!Jó egészséget!
2009. dec. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy picit picike.nekem pont 12 hetesen volt 52 mm,és arra is azt mondták h egy picit picike.
2009. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 hetesen 58 mm volt a drágám:)
2009. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tájékoztatást. 4. én megyek a 12 hetes uh.ra majd meglátjuk....
2009. dec. 31. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia sztem neked is késői peteérésből van a baba ugy mint nekem.Nekem 10 hetesen crl 37 volt 12 hetesen 55 volt.

De semmi gond már 32 hetes vagyok ne aggodj csak a szülés fog csuszni a dokid ugyis mondja majd hogy modositja a szülés időpontját márha eddig beirta a kiskönyvedbe.

Boldog babavárást és ne aggodj.

2010. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató sorokat... aranyosak vagytok
2010. jan. 1. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!