Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Dr. Toldi...

Mi a véleményetek Dr. Toldi Lászlóról? (Bajcsy K. Bp. )

Figyelt kérdés
Tudjátok mennyibe kerül nála egy szülés?
2009. dec. 30. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyibe kerül nála a szülés,de amíg az én dokim nem érkezett meg ő vizsgált és nagyon kedves volt,én kicsit kellemetlenül éreztem magam,h miközben folyik el a magzatvíz felfeküdjek a vizsgáló asztalra de teljesen átlátta a problémám és megnyugtatott,hogy több "hektó" magzatvíz elfolyt már elötte,uhogy ne érezzem magam kellemetlenül. míg vizsgált kedves volt és segítő kész,mindent elmondott,de végül megérkezett az én orvosom,de nagyon kedves volt. ezt tudom róla mondani. csak a vizsgálat idejére láttam de kedves
2009. dec. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!