Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el úgy mozogni a...

Mikor kezd el úgy mozogni a baba, hogy érezhető?

Figyelt kérdés

Hanyadik héttől mozog úgy, hogy ti érzitek?

És hanyadik héttől mozog úgy, hogy már más is érezheti?



2014. máj. 28. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Első gyermekemet 17 hetesen éreztem először, másodikkal vagyok most várandós, őt már 14+5 naposan éreztem.

Attól is függ a méhlepény hol helyezkedik el.Ha első fali akkor később érezhető.

2014. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen változó, de első terhességnél általában a 20. hét körül veszed észre. Attól is függ, hogy mellső vagy hátsó fali e a lepény, mennyi a felesleg, milyen vastag a hasfal stb.
2014. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. máj. 28. 11:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 18 hetesen éreztem a buborékolásokat, de konkrét rúgást 20 hetesen. Másfél-két hétre rá, már a párom is érzékelte, ha a pocakomra tette a kezét.
2014. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen éreztem a buborékokat, 18 hetesen egy aprócska rúgást, 20 hét után már eléggé éreztem, és 23 hetes voltam amikor először sikerült megmutatni a páromnak a ficánkolást. :)
2014. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

19.héten éreztem valamit, 20. héten már konkrét mozgásokat, és kb két héttel később érezte már a párom is. :)

36hkm

2014. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 17+5 napos vagyok, és még semmi. Vagyis azt hiszem egyszer mintha éreztem volna valami kis bugyborékolást. Első baba. Azt mondták, hogy akkor se ijedjek meg, ha csak 20. héten kezdek valamit érezni.
2014. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én a 12. héten vagyok, a második babánál. (picit nagy a korkülönbség, és már elfelejtettem) :) Viszont időnként mintha valamit éreznék. Akkor még nem a babát érzem. :(
2014. máj. 28. 11:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 13 hetes vagyok, második babával és 1 hete, meg tegnap is éreztem én is valamit. Egészen alul, kicsit a császár vágás felett. Ilyen kapirgálás, pattogás félét. De lehet, hogy nem is baba. :)

Az első terhességemnél 16 hetesen éreztem először a bugyborékolást.

2014. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem harmadik baba, 13 hetes terhes vagyok, és tegnap egészen biztosan a babát éreztem.


Azt az érzést nem lehet semmivel összekeverni, és tudom, hogy nem a belem volt. 1-2szer már a múlthéten is éreztem.

2014. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!