Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat idegeskedek és sírok,30...

Sokat idegeskedek és sírok,30 hetes vagyok. Lesz valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz, nyugi, én is nagyon stresszes voltam a terhesség alatt, nagyon sok negatív élmény ért.nem tudsz megnyugodni?, mi abaj? a párod nem tud segítenni?
2009. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok,legfőképp ez.
2009. dec. 30. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:

én is nagyon sokat sírtam a terhesség alatt, szinte nap nem telt el könnyek nélkül, leginkább a hormonok okozták, a szülést követően is előfordult de már nem olyan gyakorisággal, a babának ettől nem lett semmi baja, nagyon vidám, mosolygós baba, és mindig megnyugtat :)


6 hetes a kislány

2009. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is egyfolytában sírok. MInden apróságon megsértődök, hisztis leszek. Még 2 hetem van hátra a terhességből, remélem a babám kiegyensulyozottabb lesz majd nálam :-)
2009. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok és átérzem! Jövős-menős vagyok és a terhességem óta sokat vagyok egyedül. De még ha a párom itthon is van, az sem elég. Emberek társaságára vágyom!!! Tömegre és beszélgetni akár egész nap! Így éltem évekig és most nagyon hiányzik!!! Sokszor befordulok és sokat sírok is mert a párom otthonülős. Alig megyünk valamerre. Ez van. Ilyenkora a bébimre gondolok, hogy miatta nem tehetem meg hogy depi legyek! De borzasztó nehéz. Rosszabb lehet mint egy elvonási tünet..... Írnám, hogy próbáld lekötni magad, de nekem sem sikerül.... Nem köt le sem a tv, sem könyv meg ilyenek...
2009. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!