Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. heti UH-n megmondják a...

A 18. heti UH-n megmondják a baba nemét?

Figyelt kérdés

Nem a dokimhoz megyek, gondolom azért, mert ahova járok a rendelésére, nincs olyan jó minőségű ultrahang. A sote I-es klinikára kaptam a beutalómat. Az lenne a kérdésem, h megmondják a baba nemét ezen a 18. heti UH-n? Vagy rákérdezhetek? Vagy meg kell várnom, h visszamenjek a dokimhoz a 19. héten? Mert azt mondta, h akkor fogja látni (a köv. kontrollon).

Köszi a válaszokat!



2014. máj. 24. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mièrt ne kèrdezhetnèl rà?? A 18 hèten simàn lehet màr làtni fiû e vagy làny! Persze ha megmutatja magàt...
2014. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért nem tudtam, h rá kérdezhetek-e, mert amióta vidéken lakom, nagyon rossz tapasztalataim voltak a nőgyógyászokkal. Mivel Érdhez tartozok, ezért oda kellett járnom terhesgondozásra. A dokim emberszámba se vett. Mivel a terhesgondozás Érden volt, a 12. heti uh-ra is oda kaptam beutalót, a védőnőm pedig külön figyelmeztetett, h ne kérdezzek semmit, nagyon bunkó a doki, aki ezt a vizsgálatot végzi. Ezek után váltottam dokit, most egy kis városkába járok ki egy dokihoz(aki egy angyal), akinek nem a körzetébe tartozok, mégis fogad. Így kaptam a beutalót a sote klinikára, hálla az égnek! Csak nem tudtam, h ott mennyire lehet kérdezősködni, mert Érden még a baba nemét se mondják meg a dokik, ha nem a magánrendelésükre megy az ember. Köszönöm a választ!
2014. máj. 24. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, kérdezz rá nyugodtan. Mi is a 18.heti uh-n tudtuk meg, amit nem a saját dokim készített. És nem is biztos, hogy a saját dokid látná a köv. uh-n. Nekünk pl. a saját dokimnak még egyszer sem mutatta meg magát a babánk, mindig a lába között van a köldökzsinór, amikor hozzá megyek. :) pedig már 29 hetes vagyok. Szóval a 18. hetin, illetve pár hét múlva 4d-s uh-n mondta egy másik doki, hogy kislány.
2014. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pécsen nem szabad rákérdezni mert lehurrogják az embert, hogy nem mindegy anyuka? nem az a fontos hogy egészséges legyen? :S Kisfiamat vártam amikor a 18 hetesen rákérdeztem és ezeket a lehurrogó szavakat kaptam, a dokim első kérésre megmondta. Most várom a kislányunkat, 17. héten tudtuk meg a nemét, a 18 hetesen már rá sem kérdeztem.
2014. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érden nem mondják meg. Általában a genetikait 12-18 hetes ultrahangot ugyanaz a doki csinálja(nem akarom a nevét leírni) köszönni sem nagyon szeret és nem mond semmit csak olvasd el a papírod. Battára érdemes átjárni.

A sote 1 en pedig kedvesek és ha látják elmondják:-) Barátnőmnek a 12 hetesen már egyértelműen látták és mondták az egyes nőin.

2014. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Wow micsoda mentalitàsa van nèmelyeknek! Èn màr csak azèrt is ràkèrdeznèk! Jól le is ugatnám ha ilyen vàlasszal jönne hogy nem mindegy anyuka? Mit kèpzelnek egyesek magukröl!
2014. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megmondták a nemét, kisfiú. Nagyon kedvesek voltak velem. Viszont egyéb problémák is adódtak :(
2014. máj. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!