Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Elevit Plus csak serdülőkne...

Az Elevit Plus csak serdülőknek való, vagy rosszul értelmezem a betegtájékoztatót?

Figyelt kérdés
"Az ELEVIT Plus terhes, vagy gyermeket tervező vagy szoptató, 12-18 éves serdülő lányoknak ajánlott. 12 évesnél fiatalabb gyermekek esetében a készítmény nem használható."
2014. máj. 20. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszul értelmezed. Magyarul: 12 éves kortól szedhető. De valóban jobb lett volna ha a 12 - 18 év elé nem vesszőt, hanem a vagy szót írják.
2014. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olyan béna a leírás, mert én is úgy gondolom, hogy felnőtt nők is szedhetik, de akkor nagyon hülyén van megfogalmazva.
2014. máj. 20. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma volt már erről kérdés, keress rá!
2014. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kerestem, de sajnos nem találtam.
2014. máj. 20. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tettem fel a kérdést,és én voltam a hulye.
2014. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

úgy látom, hogy pont jókor írtam ki a kérdést! :)

nem te vagy a hülye, mert ez egy rosszul fogalmazott betegtájékoztató. elolvastam, amit neked írtak és sajnálom, hogy téged hülyéztek le ez miatt. diplomás vagyok és értelmiségi családból jövök, tehát nem mondanám, hogy hülye vagyok, tudok szöveget értelmezni, de szerintem ez teljesen rosszul van megfogalmazva, és félrevezető.

Mivel megvettem, beszedem, és gondolom elírás, tehát felnőtt nők is szedhetik.

2014. máj. 21. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!