Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan terhességi teszt,...

Van olyan terhességi teszt, amihez nem kell megvárni a reggeli első vizeletet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze manapság az összes teszt olyan!Nem kell a reggeli vizelet!Olyan érzékeny teszteket gyártanak, ami akár az estiből is kimutatja!
2009. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne!Van olyan teszt ami bármikor elvégezhető és már akár három napos terhességet is kimutat!Így kérd a gyógyszertárban!
2009. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze,de nem mindegyik.Pl.A Dm-ben kaphatók 90%-ban a mensi kimaradást követő 3-4 napon belül csak reggeli vizeletből mutatnak eredményt,ha babás vagy,hamis negatív lehet az eredmény,ha nem reggeli pisiből csinálod.Viszont a patikákban kapható Gabriel és Clearblue tesztet bármelyik napszakban használhatod,bár ezekkel is az a tapasztalatom,hogy csak mensi kimaradás utáni 2.-3 napon lesznek napközbeni vizeletből pozitívak először.
2009. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Persze találkoztam már olyan hölgyekkel,akiknek a DM-es kimutatta már mensi előtt a babát,de a visszajelzés alapján ezen hölgyek száma 10% alatt van.Ennek megfelelően dönts.
2009. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi napján délután erős + lett a tesztem.
2009. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van, de akkor is megbízhatóbb a reggeli első vizeletből vett eredmény.
2009. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szombaton kéne megjönnie, de egyszerűen addig halálra idegelem magam, hogy vajon terhes lehetek-e. (20 évesen nagyon nem vágyom rá) Szóval addig ne is csináljak, mert nem fog érni semmit?
2009. dec. 29. 12:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mensi előtt fölösleges tesztelni, mert nem biztos, hogy kimutatja! Azért azt megsúgom, hogy én teszteltem előtte, és halványan + is lett, de elég halványan. Tényleg terhes voltam, csak én majd kiugrottam a bőrömből-persze örömömben
2009. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dm-ben kapható corax nevű tesztel teszteltem,menszi elmaradását követő 3.napon,délutáni pisiből.azonnal erős pozi lett.a gyógyszertári sem külömb semmivel.
2009. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Harmadik babamat varom, es 1 tesztet se csinaltam hajnali elso vizeletbol. Nem volt turelmem kivarni a reggelt. :-) Mind a harom azonnal pozitiv lett.
2009. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!