Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismamik Ti mit...

19 hetes kismamik Ti mit éreztek amikor a babátok mocorog?

Figyelt kérdés
Nekem olyan mintha a bőröm alatt kúszna.Kb.egy hete érzem,csodálatos.Elég sokat mocorog:)
2009. dec. 29. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most 21 hetes vagyok,de akkor én határozott rugásokat éreztem hol itt-hol ott...az én picurim is nagyon sokat mzgolódik,de ez majd lecsökken a 25.héttől!Akkor akár napi 20 órát is aludni fognak!

Jó babavárást!:)

21h terhes

2009. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én 16+5hetes kora óta érzem,akkor csak inkább reggel és este fekve,mostanra egyre határozottabb a mozgása.Már azt is érzem,ha helyet változtat,és amikor rúg,vagy bokszol,olyan mintha befele rúgna és a háta kitüremkedését érezném.Igaz ő már a 2.babám,

ajánlom neked a pampers.hu oldalon az interaktív mozgásokat.Ott nagyon jól leírnak,mutatnak mindent

19+1hetes kismama

2009. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 20 hetes vagyok,kb 3 hete érzek apró mocorgásokat,ha fekszem és odateszem a tenyerem.Néha rúg is párat,de azt nem sürün még sajnos.A mozgások viszont most már intenzivebbek,a férjem is érzi már esténként:-)
2009. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ma éreztem először hogy mocorog, a rúgásait viszont már 2 hete érzem. :) Tehát amikor erőteljesebben rúg, akkor olyasmi érzés van a pocimban, mint amikor egy idegrángás van a karban vagy combban... de ez sokkal jobb. :)
2009. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hello! a barátnőm "pukiknak" hívja, én inkább "pöckölésnek". én nagyon vékony vagyok, úgyhogy hasra tett kézzel szinte az elsőt is lehetett érezni.(1, 1,5 hete) egyik éjjel sikítva ébredtem mert azt álmodtam hogy egér mászik a hasamban. :) kicsi Vilmos lesz az egér neve! :)

20 h. km.

2009. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!