Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előző császármetszés után...

Előző császármetszés után engedik h szülj? Nagyon érdekelne részletesen.

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam, hogy 1 évet érdemes kihagyni, hogy teljesen regenerálódjon a varrat helye. Szerintem a szülés módját nem határozza meg.
2009. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm 2 és fél évvel a császármetszése után természetes úton szülte meg a második kisfiát. Eléggé megszenvedte, de utólag azt mondta, megérte, mert sokkal könnyebben jött helyre utána. Az biztos, hogy ilyen esetben semmiféle fájdalomcsillapítást nem kaphat a kismama, hogy érezze, ha esetleg felszakadnának a varratok. Nála ilyen nem volt, hála Istennek.
2009. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Két gyermekem van (most 3. várom), köztük 22 hó a korkülönbség. Az első volt császáros, a második sima szülés. A szülést magát egyáltalán nem szenvedtem meg, viszont utána volt méhűri betapintás, kézzel, ami kegyetlenül fájt. Erre azért volt szükség, hogy a császáros heg esetleg nem-e szétnyílt. Szerencsére semmi baj nem volt, a regenerálódás pedig valóban sokkal gyorsabb, kevesebb a fájdalom, hamarabb és könnyebben tudsz utána mozogni. És nem utolsó sorban az első gyerekecskémnek alig volt tej, míg a második baba mellett másik kettőt is etettem. :) Ez persze nem biztos, hogy múlik rajta, de azért lehet.

Boldog babavárást!

2009. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két év van a két gyermekem között, az elsőt császárral, a másodikat természetes úton szültem. másfél óra a alatt meglett és kb ugyanennyi idő múlva már felkeltem és mentem a gyerekhez. Ja, kértem és kaptam fájdalomcsillapítót, a heget a szülés előtt néhány héttel ultrahangos megnézték, jónak találták:)
2009. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is az elsőt császárral szültem, rá két évre a másodikat természetes úton. Nekem a második sokkal fájdalmasabb volt, nehezebben is épültem fel utána, sokáig alig bírtam ülni, míg nekem a császárral semmi problémám nem volt. De azért figyelték a heget, hogy elbírja e a szülést.
2009. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is császáros volt az elsó de a második 11év után simán lett programozott volt és 3 óra alatt meg lett az a bizonyos betapintás nekem is volt de rendes volt az orvosom és elaltatott és közben vert össze is a sima szülés fájdalmasabb ugyan de hamarabb felépülsz kivéve az ülés mert az nekem sem ment 6hétig de már 3.nap szülés után mehettünk haza ez jó dolog
2010. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!