Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a bordám sokszor ülve...

Ha a bordám sokszor ülve nagyon nyomódik, az azt is jelenti, hogy valószínüleg még nem fordult meg?

Figyelt kérdés
28. héten még faros volt, most a 32. hétem már reménykedem.... ülve viszont nagyon nyomódik a bordám, amit az én elképzelésem szerint talán a feje tud inkább okozni ?! persze lehet hogy ez hülyeség.... ti miből éreztétek hogy már megfordult, éreztétek egyáltalán?
2009. dec. 28. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! Nekem is nyomódik és még faros a babám. Én már a 28. héten úgy éreztem, hogy meg lehet fordulva, mert lent éreztem úgy, mintha ott csuklana. Persze esze ágában sem volt megfordulni. Utána bármit hittem, hogy biztosan azt csinálja, juszt sem jött be. Én már nem tudom, mikor mije hol van, de arra még a fejemet teszem, hogy most is csücsül.

35 hetes kismami

2009. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokat nyomódott, faros volt. Nekem nem fordult be. De ettől függetlenül nyomhatja a bordádat a kis lábával is.

Minden jót!

3 hónapos kislány anyukája

2009. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nyomja a bordámat, de nekem már a 29. héten befordult, ma már a doki megfogta a fejét, tehát simán lehet a feneke vagy a térde is.
2009. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem már régóta be van fordulva és reménykedek, hogy így is marad a kis Drágám. Én is szoktam érezni, hogy a bordám szélének imádja a kis lábát nekitámasztani és nyomja de nagyon. Erősíti magát. :)

33+6 hetes

2009. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem befordulás után jobban nyomta a bordámat a lábaival.
2009. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!