Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit egyek 32 hetesen?

Mit egyek 32 hetesen?

Figyelt kérdés
Ilyenkor az agy es a tudo fejlodik. Mi az az etrend, vagy etel, ami segiti kislanyom fejlodeset?
2009. dec. 28. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél rendesen, úgy mint eddig. A baba azt veszi el, amire szüksége van, akár az anyai szervezet kárára is. Az agy eddig is fejlődött, nem is akármilyen mértékben, a tüdő is kifejlődött már, csak érésre van szüksége.Azt pedig a baba szervezete irányítja :))
2009. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én omega3 kapszulát szedek. A dm-ben lehet olcsón kapni és nagyon jó! Keress rá a neten, sok jót olvastam róla. Halolaj van benne, de a káros anyagok nélkül. Amúgy "okosító" vitaminnak is hívják.
2009. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy egyél, ahogy eddig. Az omega3-ról hallottam, illetve olvastam én is, bár nem bizonyított, hogy ha anyuka eszi, attól a baba lesz az okosabb. Úgy gondolom, hogy inkább majd a gyereknek kell ennie, amikor ez fontossá válik. De ártani biztos nem árt most sem. Egyébként ilyenkor sok vasra van szükség, nekem is most lépett fel vashiány, ezt pótolni kell.

Minden jót!

(33. hetes mami)

2009. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mindent amit eddig!
2009. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igy lesz. :)
2009. dec. 29. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!