Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek, akik oltattatok hova...

Nektek, akik oltattatok hova adták a h1n1 védőoltást? Nekem a fenekembe. Azt mondta az orvosom azért adta oda, mert a karba jobban fáj.28 h km.

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szia, én is felkarba kaptam, de gyerekről hallottam, hogy fenékbe kapta.
2009. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jobb felkar. Azért fáj, mert sokan nem tudják, hogy masszírozni kell miután megszúrt az orvos. Ezt konkrétan az állatorvostól tudom, hogy minden oltás után masszírozni kell az oltás helyét, különben egy csomó keletkezik ott. Majd próbáljátok ki legközelebb, sőt a pici babánál ha megszületik is finoman lehet masszírozni.
2009. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a karomba kaptam, de a lányomnak a fenekébe adtam, és a páromnak is!Hogy miért?Talán mert nem akartam hogy lássák, vagy mert oda jobban szeretek adni!A lányomnak azért mert akkor nem ficánkol úgy!De orvosi szemmel tök mindegy felszívódik innen is, onnan is!Különben az orvosok 70-80%-a utál injekciót adni!Sokan választják a far részt, mert több a hús rajta , oda jobb adni!Gyerekekkel dolgozom, sűrűn kell injekciót adni, és nem kellemes mikor ez ember a vékony karba ad és csontot ér!Ezért szeretem én is a popót!
2009. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is a karomba kaptam és szinte meg sem érzetem.

34 hetes

2010. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Tőlem megkérdezték, hogy karba vagy fenékbe kérem-e. Utóbbit választottam, egy picit csípett, ennyi.
2010. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!