Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítene nekem valaki mert...

Segítene nekem valaki mert elvagyok keseredve? Kombinált tesztet csináltatok? Baj volt ha mégis pozitív volt?

Figyelt kérdés
Csináltattam kombinált tesztet és Pestről fel hívtak ne aggódjak negatív a tesztem, bár további vizsgálat szükséges. Ma be kellett mennem a kórházba ahol közölték velem, hogy pozitív a teszt. Most mennem kell majd Pestre ahol minden vizsgálatot elvégeznek rajtunk és ha mégis baj van talán el is kell vetetni. Kérlek ha valakinek ilyen volt a tesztje írja meg mi lett végül? 18 hetes leszek amikor elvégzik ezeket a vizsgálatokat. Segítsetek nekem létszíves! Köszönöm! 16hetes km
2009. dec. 28. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív kombinált után részletes genetikai ultrahang jön, plusz tanácsadás, majd magzatvíz-mintavétel, ha beleegyezel. Ha ezek a vizsgálatok rendellenességet igazolnak, akkor dönthetsz, hogy megszakíttatod-e a terhességet, vagy sem. Véleményem szerint a kombinált teszt nem mérvadó, sok a fals pozitív eredmény, ha meg gond van, nem mutatja ki.
2009. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csináltak 12 hetes terhesen kombinált tesztet ami pozitív lett (1:110 down korra) ezért a 13. héten corionboholy mintavételt csináltak ami szerencsére azt igazolta hogy egészséges a babám aki azóta 3 hónapos "nagyfiú". Ne izgulj, ez a teszt azt jelzi, hogy van valamennyi esély arra hogy beteg, de biztosat csak a corionboholy vagy a magzatvíz vétel tud mondani. Biztos nincs semmi baj nálatok sem!
2009. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is pozitív lett ezért mennem kellett genetikai tanásadásra, ahol felvilágosítottak dolgokról.Ott kellett döntenem, hogy akarom-e a magzatvíz mintavételt vagy sem. Én belementem, mert biztosra akartam menni, hogy semmi baja a picinek. Van némi esély arra, hogy elvetélj utánna, de nagyon kevés. Ezért kell jól megfontolni. Szerencsére semmi gond nem volt, ma már 9hónapos és kész kis hölgy :)

Sok szerencsét és boldog babavárást!

2009. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!MINDENBE BELE EGYEZEK CSAK TUDJAM MEG HOGY RENDBEN VAN A PICIKÉM!NEM SZERETNÉM ELVESZTENI,DE SAJNOS HA BETEG AKKOR EGY A VÁLASZTÁS,MERT A KÉSŐBB NEHEZEBB LENNE NEKI!SAJNOS AKKOR EL KELL VETETNEM,DE EZT NEM SZERETNÉM ÉS ÍGY MONDOGATOM MAGAMNAK ÉS A PICIKÉMNEK HOGY MINDEN OKÉ LESZ!BOLDOG BABÁZÁST ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!BOLDOG ÚJ ÉVET!16 HETES KM
2009. dec. 28. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!