Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magán nőgyyógyászhoz járok,...

Magán nőgyyógyászhoz járok, aki a Honvéd kórházban dolgozik. Jövő héten oda kell mennem hozzá ultrahang vizsgálatra a nőgyógyászatra, de nem tudom, hogy ez most helyileg hol van? A Róbert Károly körúti épületbe kell mennem vagy a Podmaniczky utcaiba?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát erről őt kellett volna megkérdezni. Mert mind a két helyen csinálnak uh-t. Szülészeti osztály csak a MÁV ban van, tehát szülni csak ott lehet, de uh-t csinálnak a Honvédkórházban is.
2014. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Podmaniczky utca.

A Dózsa György úti nagy épületbe kell először menned, ott bejelentkezned a terhes ambulanciára és megmondod, hogy uh-ra jöttél. Taj kártya, személyi, lakcímkártya legyen nálad. Utána átsétálsz a másik épületbe, a magasföldszinten lesz az uh. Később majd ide kell járnod ctg-re is.

2014. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szülni nem fogok, még csak pár hetes vagyok, azt fogják nézni, hogy megfelelően fejlődik-e. annyit mondott, hogy aznap ő lesz az ügyeletes, és aszerinti időpontban hívott. hülye voltam, hogy nem kérdeztem meg, nem gondoltam akkor bele :\
2014. máj. 1. 19:22
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. máj. 1. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki a magandokid? Nem a szuloszobara hívott? Ha azt mondta ügyeletes lesz, akkor szerintem ott lesz. Mert ha rendelne, és a rendelőbe hívott volna, akkor azt mondta volna h ott rendel. Na szóval, érted! :-)
2014. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Genetikait a MÁV ban készítenek, de szerintem hívd fel, hogy hova menj.
2014. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!