Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes kismama vagyok, már...

15hetes kismama vagyok, már egy ideje fáj a torkom. Menjek orvoshoz vagy kísérletezzek még házi praktikákkal?

Figyelt kérdés

Próbáltam én már sokmindent.

De az antibiotikumtól félek,hogy baja lesz a babámnak.


2014. ápr. 27. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

stodal szirup

mézes tea

2014. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vészes csak fájdogál akkor nem hiszem, hogy doki kellene, viszont ha nagyon fáj vagy lázas vagy akkor doki. Az orvos nem hülye ha mondod, hogy babát vár akkor olyan gyógyszert fog írni amit használhatsz. Fokhagyma mézzel nekem mindig beválik, sok folyadék, ascorbin sav, gyümölcsök, tea, citrom, homeos szerek, borogatás, melkas krémek (vaporub Wick kenőcs vagy valami ilyesmi, mentolos krém.
2014. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a másodiknak igaza van. ha "csak" a torkod fáj akkor nem muszáj doki, persze ha már két hete akkor jobb lenne valaki megnézzen.

nekem egyszer fájt a torkom, kb 17hetesen, az unokaöcséméktől elkaphattam. ráment a nyakamra is de annyira hogy ruhát venni, nézelődni nem volt erőm :) gondolhatod milyen komoly volt. azt én nagyon sok mézes citromos meleg teát ittam. főztem valamilyen teát, és azt mikor inni akartam bögrébe picit megmelegítettem, hogy ihatóan de jó meleg legyen és facsartam bele frissen citromot és tettem bele mézet illetve simán is ettem egy picit. ne legyen nagyon meleg a tea mert a forró italban a méz elveszti jótékony hatását. ezzel a módszerrel két nap alatt letudtam. két nap után már csak ha nagyon figyeltem akkor éreztem hogy fáj a torkom. most 24 hetes vagyok, még semmilyen gyógyszert nem szedtem. sok sikert.

2014. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok. tényleg sokat ittam, napi minimum 5 bögrével, reggel délben este...amikor csak lehetett. ehetsz mellé más gyümölcsöt is, én már nem emlékszem hogy miket ettem mellé.
2014. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én egyszer voltam megfázva a terhességem alatt, akkor is csipketeáztam, de nem a boltit vettem, hanem kimentem és szedtem a bogyókat majd megfőztem. ennél jobb és természetesebb gyógymód nincs. nem kerül szinte pénzbe, finom is


31 hkm

2014. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=3z8jowF9kCU

Egyáltalán nem vagyok gyógyszer párti, de azért a gyógyszerek védelmében hagy ajánljam neked ezt a videót. Természetesen mérlegelni kell, hogy érzed e magad annyira betegnek, hogy orvosi segítségre van szükséged vagy úgy érzed tudod magad kúrálni. De ha nagyon betegnek érzed magad akkor bátran menj el a dokihoz és kérj tőle gyógyszeres segítséget. De az is lehet, hogy ő is mond valami jó kis házipraktikát ami nem annyira ismert.

2014. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!