Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hetet töltöttem, mikor...

32. hetet töltöttem, mikor pisilek, akkor fáj egy picit, nem ég, hanem olyan nagy nyomással jön és kellemetlen! Ez normális vagy felfázhattam vagy esetleg más?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ne aggodj e miatt.A hugyhólyag telitettsége miatt van ahogy pisilsz és elernyed a hólyag ugy huzza egy kicsit a méhet is mer közvetlen egymás elöttt helyezkednek el ,igy nyomják egymást.Próbáld meg hogy esetleg ne tartsd sokáig a vizeleted lehet hogy akkor nem lesz olyan lelemetlen.31 hetes kimama.
2008. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod :)

sok ilyen húgyuti fertőzésről stb. hallottam, bár inkább valami hasonlóra tippeltem én is!

2008. júl. 28. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!