Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nem volt tünete a...

Akinek nem volt tünete a terhesség elején, vagy csak kevés, leírná, hogy mik voltak azok?

Figyelt kérdés

létezhet, hogy világ életemben mindentől hányingerem lett, most semmi és terhes legyek?

gyakori eset,hogy valakinél nincsenek rosszullétek?


2009. dec. 21. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én most várom a negyedik gyermekem, és egyik terhességem alatt sem volt hányingerem. Vérzésem is volt a 3. hónapig, nem voltam álmosabb, vagy ilyesmik.
2009. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálam a mellfeszülésen és a kóros álmosságon kívül semmilyen más tünetem nem volt. Azok is szerencsére 3 hónap után elmúltak (a mellem majd leszakadt, néha sírni tudtam volna, úgy fájt), viszont jött helyette lábdagadás, terhességi cukor, és magas vérnyomás :(
2009. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
gyakori pisilés, szívdobogás érzés (pulzus növekedés), aluszékonyság, növekedett étvágy, sokkal hamarabb zsírosodott a hajam. hányinger hányás soha nem volt, nem is émelyegtem.
2009. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak mellfeszülésem volt, meg egy kicsit gyorsabban szőrösödtem. A 10. hét környékén meg a kóros álmosság volt domináns.( De nem úsztam meg ennyivel. 16. héttől tiszta víz a lábam, bokám.)
2009. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem sem volt soha hányingerem,viszont kb a 7. héttől elkezdett fájni a mellem,ami mai napig megvan még.Fáradékony voltam,és álmos.Más tünetem nem igazán volt.19 hetes kismami
2009. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Hányingerem nekem sincs,sem volt.

Mellfeszülés az van és aluszékonyság.Mindíg tudnék aludni!.

Szorítok hogy baba legyen majd írd meg jo.

2009. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

szőrösödésről nem is hallottam, hogy lehet tünet...

de arra is felfigyeltem kb. 1.5 hete

2009. dec. 21. 13:42
 8/13 A kérdező kommentje:
jó, megírom :)
2009. dec. 21. 13:43
 9/13 anonim ***** válasza:

14 hetes vagyok és nagyon kevés tünetem volt.

Véletlen baba :) amikor még nem tudtam, hogy babás vagyok olyan tünet volt, mintha bármelyik pillanatban megjöhetett volna. Amikor kiderült a mellfeszülésen és a kóros álmosságon kívül semmi bajom nem volt. Néha elvétve egy két émelygés.

2009. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az elso honapban a koros almossagon kivul semmi tunetem nem volt, a terhesseg is csak ugy derult ki, hogy nem jott meg. A 7.hettol volt neha emelygesem illetve emesztesi problemakkal kuzdottem kb masfel honapig. A mai napig nem hanytam, sot hanyingerem sem volt, sot a legtobb terhessegi tunet is elkerult, egyedul a sok pisiles volt jellemzo. Nem igazan feszult a mellem, csak nagyon ritkan estenkent, a 7.-8. honapra jellemzo "alig-kapok-levegot" meg a "bordaim-kozt-szur-a-baba-befeszkelodese-miatt" erzesek, meg a "csak-kicsit-tudok-enni-mert-a-gyomromat-nyomja" erzesek engem messze elkerultek. Labam nem vizesedik, vernyomasom rendben, gyakorlatilag csak a pocak hatalmasra novese es a babo mocorgasa-bukfencezese az egyetlen, ami jelenleg a terhessegre utal. Ja, az egyetlen kenyelmetlen dolog, ami volt-van az a nem jol alvas sok pisilessel. Egyszeruen nem tudok olyan poziturat, hogy 1 oranal tovabb tudjak ugy aludni, hol itt zsibbad el, hol ott. Es talan egy nem jellemzo tunet, ami a kezdetektol fogva fennall: ha 20x kelek fel ejszaka pisilni, akkor a 20 alvasi fazisban mindig almodom valamit es mindig kulonbozo dolgokat. Tipikus vagyok, nem tudom?

37+2 hetes pocakos

2009. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!