36 hetes terhes vagyok. Egy hete a magzatvíz bővebb az átlagosnál. Eddig normális volt. Jelent ez bajt? Nekem nem mondták.
Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 20:45
1/1 anonim válasza:
Nem kell aggódnod ha eddig minden rendben volt akkor nincsen baj. Lehet hogy a babád éppen a vizsgálatkor pisilt egy jót és azért tűnt bővebbnek a magzatvíz.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!