Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesség alatt lehet...

7 hetes terhesség alatt lehet frontint szedni?

Figyelt kérdés
Sajnos sokat idegeskedek, tudom, hogy nem ez a megoldás, de még nem vettem be egyet sem, csak tudni szeretném, hogy nem lesz e baj ? A babát sajnos nem tarthatom meg, a körülmények nem engedik, jövőhéten veszik el.
2014. márc. 30. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatni, hogy abszolút, de tilos a nyugtató terhesség alatt. Nagyon súlyos esetekben, amikor is szakorvos azt mondja, hogy többet árt maga a pszichés betegség, mint a nyugtató, abban az esetben szokták a Frontin leggyengébb változatát megengedni esetleg, de azt tényleg csak orvosi engedéllyel.

Azért, mert hú, most ideges vagy és bevennél egyet, na, azt azért nem kéne abszolút.

De hát mivel nálad sajnos arról van szó, hogy így is, úgy is abortusz lesz, így abban az esetben nem hiszem, hogy bármiről is beszélni kéne. Tehát az a baba sajnos így sem, úgy sem lesz megtartva, tehát éppen számára mindegy. De egyébként nem mindegy.

2014. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem szoktam szedni, és én is ellene vagyok a nyugtatóknak. a leggyengébből van nekem itthon, de most sajnos nagyon összejöttek a dolgok.

akkor bevehetek egy felet ha ideges vagyok?

2014. márc. 30. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy egészet is. Neked bajod nem lesz tőle.
2014. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod meg a terhességet azt szedsz be, amit akarsz.
2014. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miután a babát nem tartod meg....neked meg bajod nem lesz tőle.
2014. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!