Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a fenét kaphattam el?

Mi a fenét kaphattam el?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok, eddig kicsattanóan jó egészséggel, pedig a közvetlen közelemben robbantak le emberek influenzától és hasonlóktól.

5 napja elkezdett fájni a torkom, kicsit köhögtem, de iszonyú rossz volt a közérzetem. 1-2 napig próbálkoztam munkával, aztán feladtam, itthon maradtam.

Azóta köhögés, fejfájás, szédülés, rossz fizikai közérzet, gyengeség, taknyosság.


Mintha már kezdtem volna kijönni belőle, erre reggel olyan fejfájással és torokfájással ébredtem, mintha pengék lennének a torkomban.


Háziorvosnál voltam, de mivel vírus lehet, sokat nem tudott tenni - C-vitamin, folyadék, pihenjek.

Hétfőn mennem kellene dolgozni, de aggaszt, hogy szombat van és még mindig ilyen ramatyul vagyok.


Alapvetően bikaerős az immunrendszerem, szinte soha nem vagyok beteg, ezért se értem ezt most.


2014. márc. 22. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Influenza gyanús a dolog.Amíg nincs magas lázad,nincs baj,de én most biztos nem mennék a helyedbe dolgozni legalàbb szerdáig.Most nemcsak a te egészséged a fontos,vigyàzz magatokra!Jò babavárást!
2014. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem influenza ha nincs lázad. Pihenj sokat, és ha nem vagy jól hétfőn ne menj szerintem. C vitamin, Béres csepp, Tantum Verde.
2014. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsó hetem, úgyhogy ezt már nem "betegeskedném" el.

Biztos, hogy nem influenza, nincs végtagfájdalmam és szerencsére a hőm se mozdult be.

Vmi torokfájós vírus lehet, de meglepően hosszú ideig tart és nem csökkennek a tünetek úgy, hogy vártam volna. Pedig tényleg itthon dőlök jobbra-balra napok óta, semmi terhelésnek nem vagyok kitéve.


Sőt, a jelek szerint a férjem is megnyerte, reggel már ő is köhögött és torokfájásra panaszkodott...közös vagyon lett ez is :)

2014. márc. 22. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ugyanez volt csak a 37.héttöl.Gyógyszert nem irtak fel,csak akkor kaptam antibiotikumot rá amikor már nagyon muszáj volt.39 hetesen ugy mentem szülni,hogy még kőhögtem kicsit.Nekem volt olyan napom amikor nem tudtam semmit sem csinàlni olyan gyenge voltam.Felkelni az ágybol képtelen voltam.Ugy köhögtem,hogy majdnem megfulladtam.Azt mondták,hogy nem influenza.Kipróbaltam sokmindent.Hagymatea,méz,gyömbértea,stodal.Nem hasznaltak.Elmult magátol.Jobbulást.
2014. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint jó két hetes lefolyása van ennek?
2014. márc. 22. 14:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Az zavar a legjobban, hogy már bitangul fájnak a bordaközi izmaim a sok köhögéstől. Nem merek köhögni, mert olyan, mintha feszítővast nyomnának a bordáim közé...
2014. márc. 22. 14:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Tantum Verdét egyébként régebben ettem (nem terhesen), jó cucc, de most terhességi cukor miatt nem lehet azt sem. Fenébe.
2014. márc. 22. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!