Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy tetszik a Konrád név?

Kinek hogy tetszik a Konrád név?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok, úgy néz ki kisfiúnk lesz. Ezen a neven gondolkozunk a férjemmel, de dilemmában vagyunk, mivel a család többi tagjának nem tetszik.

#terhesség #név kiválasztás
2014. márc. 18. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Elsősorban neked kell tetszenie, nem nekem.

De mivel kérdezted, így válaszolok:-)

Nekem egy kicsit sem tetszik, sőt nem találom szépnek.

Én nem adnám.

De a Te kisfiad, ha neked tetszik add azt

2014. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

A ti véleményetek számít, nem másoké. Ha Nektek tetszik, akkor adjátok.

Nekem nem tetszik, de egy unokatesómnak ez a neve, és illik is hozzá.

2014. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! :)
2014. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy rokon család vezetékneve, így nekem elsősorban vezetékneves. De hangzásilag nem rossz.
2014. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Jó férfias, és nincs belőle sok!
2014. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 porcukormókus ***** válasza:
Valoban; nem tul gyakori es ferfias nev! Nekunk is nagyon tetszett, csak azert nem adtuk a fiunknak, mert az ismerosunk hasonlo koru kisfiat is igy hivjak. Ok Koninak becezik, szerintem ugy is tok aranyos.
2014. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számomra azért érdekes ez a név, mert nagyon sokáig ezt szerettem volna adni az első szülöttnek, ha fiú lesz! Ez már nagyon régen volt, még tini koromban...Azóta más nézeteket vallok, a párom is más lett, és most már egyáltalán nem adnám a babámnak! Komoly, férfias név, a becézése mégis fiatalos, és egyáltalán nem elterjedt! Én csak azt tudom mondani, hogyha Nektek tetszik, nevezzétek így a babát, az, meg h ki mit mond, ír, vagy gondol, azzal egy cseppet sem foglalkoznék a helyetekben... Azt még hozzátenném, hogy ebben a cipőben járunk mi is! Még nem tudom, hogy fiú vagy lány a babám, de a fiúnevet, amit kiválasztottunk, senki sem részesíti előnyben... Bár azt nem mondják, hogy nem tetszik, csak, h furcsa, de ez Nekem ugyanazt jelenti! Egyáltalán nem érdekel mások véleménye, a lényeg az, h az összes név közül, ami fellelhető a naptárban(mert azért, ugye az is fontos, hogy legyen névnapja) ez az egyetlen, ami mind a kettőnknek tetszik! Bocsi, h hosszú voltam! Sok sikert!
2014. márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is így fogják hívni a kisfiúnkat:)
2014. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

Nekem nem tetszik.


De nem értem, hogy miért kell kikérni mások véleményét. A ti gyermeketek azt a nevet adjátok neki, ami nektek tetszik. Nem kell másokra alapozni..


25 hkm

2014. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!