Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszáj nyitva, baba feje...

A méhszáj nyitva, baba feje lennt van nagyon,10 percenként pisilnom kell. ez a szülés közeledtét jelzi?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok,bár még nem akarok szülni,mégvan 1 kis dolgom.de olyan 1-2 hét mulva már nem bánom.de én még azon is csodálkozom,hogy még bennt van.mert a 29.ik hét ota kora szüléssel fenyegetett az orvosom,nyitott méhszáj miatt.
2009. dec. 12. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet annyira nyomja a fejével a hugycsöved, hogy azért kell állandóan pisilni. Fájásaid vannak? Na ha fél órásak, aztán egyre kevesebb, az már a szülés kezdetét jelenti
2009. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem kívánságműsor...

Én is visszatartáson voltam a 29. héttől, túlhordtam 8 napot....

jobb lenne, ha vigyáznál, a pisilés még nem jelent semmit...

2009. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen zárt a méhszáj, mégis ha nyomja a hólyagomat szintén 10percenként pisilni járok. Van úgy éjszaka, hogy 6X is kimegyek WC-re, van hogy csak 1X.Szerintem fájás és görcs nélkül nincsen nagyon szülésmegindulás. Ha valakinek mégis az inkább szerencsés.
2009. dec. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!